Одеса
Лікар Кардіолог Павлов Сергій Володимирович на Doc.ua

Відгуки про Павлов Сергій Володимирович

Консультація від 600 грн
Лікар-кардіолог вищої категорії. Сергій Володимирович надає всі види кардіологічної допомоги пацієнтам
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 14 відгуків

Семен 18 Червень 2024
Лікар дуже уважний, підходить до проблеми відповідально, видно що дуже добре розуміється у своїй справі, зчитує супутні хвороби, не призначає лишнього, а які потрібні. Дуже задоволені залишились візитом, будемо рекомендувати своїм знайомим цього фахівця.
Светлана 13 Червень 2024
Дуже фаховий лікар.
Ольга 29 Травень 2024
Лікарю Павлову можу поставити тільки найвищу оцінку, чудовий фахівець, я дуже задоволена, дякую!
Ігор 02 Квітень 2024
Сподобалось відношення, одразу видно що кваліфікований.
Валентина 13 Березень 2024
Доктор очень внимательный, очень грамотный. Я долго мучилась со своей проблемой, доктор помог. Доктор обходительный, хорошо провел осмотр. Доктор от Бога! Доктор назначил лечение, контролирует процесс лечения, я очень довольна работой доктора
Неля 08 Березень 2024
Дуже освічений лікар, від якого я отримала професійну консультацію та відповіді на свої запитання. Візитом залишилась повністю задоволена.
Вадим 19 Лютий 2024
Доктор замечательный, отличный! Профессионал своего дела, очень приятный в общении, рассудительный, спокойный. На все вопросы дал ответы, все объяснил как и что работает, все было замечательно
Віталій 25 Січень 2024
Добре все пройшло, лікар дуже кваліфікований. Вдячний лікарю за цей візит.
Татьяна 28 Грудень 2023
Доктор внимательный, очень корректный в общении, специалист своего дела
Наталія 24 Листопад 2023
Доктор понравился, внимательный, хорошо все объяснил, все растолковал. Я очень довольна визитом к Сергею Владимировичу

Всі лікарі Одеса