Одеса
Лікар Кардіолог Азізов Вадим Буньямович на Doc.ua

Відгуки про Азізов Вадим Буньямович

Інтервенційний кардіолог. Напрямки діяльності: консультації з приводу діагностики, лікування і профілактики захворювань серцево-судинної системи, функціональні дослідження — ехокардіографія, електрокардіографія, велоергометрія, тредмил-тест, малоінвазивна хірургія судин серця

Перевірені відгуки про лікаря 11 відгуків

Владимир 17 Квітень 2024
Доктор отличный, молодец! Работой доктора я доволен
Григорій 08 Березень 2024
Лікар чудовий спеціаліст.
Василь 22 Лютий 2024
 Хочу сказати відверто, мало коли зустрічав такого хороших, кваліфікованого  лікаря, як от лікар Вадим Буньямович. Культура прийому була на найвищому рівні. Про такого лікаря дійсно треба говорити багато хороших речей.
Валерій 26 Грудень 2023
Мені все сподобалося, візитом задоволений.
Наталія 13 Грудень 2023
Лікар грамотний спеціаліст.
Надежда 17 Жовтень 2023
Лікар сподобався, все добре було.
Михайло 17 Жовтень 2023
Знайом з Вадимом Буньямовичем вже п'ятнадцять років - дуже хороший лікар, приємний, багато історій розповідає зі свого життя, розпитує дуже докладно, до того ж спілкується українською. Одне можу додати - якщо потрібен кардіолог, спробуйте піти до нього, та вже не схочете піти до іншого.
Валентина 04 Жовтень 2023
К доктору обращаюсь уже не первый раз. Для меня лучшего кардиолога нет. Доктор понимает меня, говорит незаученными фразами и медицинскими терминами, все доступным языком и все понятно прокомментирует. Я в восторге от этого доктора и к другому не пойду
Олег 08 Червень 2023
Консультацією задоволені, надалі продовжимо користуватись його послугами. Дякуємо за професійну роботу
Вера 03 Серпень 2022

Всі лікарі Одеса