Одеса
Лікар Гастроентеролог, Гепатолог, Паразитолог Ахундов Валід Джалалович на Doc.ua

Відгуки про Ахундов Валід Джалалович

Консультація від950 грн
Валід Джалаловіч - лікар гастроентеролог вищої категорії, паразитолог, гепатолог. Спеціалізується на лікуванні широкого спектру захворювань шлунково-кишкового тракту. Займається лікуванням захворювань печінки, гастродуаденіта, холангіту, гельмінтозів та ін.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 179 відгуків

Олександр 17 Вересень 2024
Лікар професійно виконує свою роботу, лишнього нічого не радить.
Іван 13 Червень 2024
Лікар має правильний підхід, добре проконсультував, вникнув у проблему й пояснив які можуть бути наслідки.
Анна 23 Травень 2024
Максим 16 Травень 2024
У лікаря був вже не перший раз, раніше у лікаря лікувався. Я дуже задоволений лікарем, лікар досвідчений, прийом сподобався
Дмитро 02 Травень 2024
Мені лікар дуже сподобався.
Єлизавета 26 Квітень 2024
Ольга 16 Квітень 2024
Візит сподобався, лікар теж сподобався. Загалом візит пройшов непогано, все було добре. Буду рекомендувати цього лікаря.
Олександр 12 Березень 2024
Консультацією залишився задоволеним.
Дарья 20 Лютий 2024
Сподобались професіоналізм та відношення лікаря. Консультація пройшла добре, лікар зміг мені допомогти.
Наталія 16 Січень 2024
Наша мама також медик, але була здивована, наскільки лікар доступно все пояснив, дуже задоволена залишилась. Далі будемо лікуватися, призначили здати аналізи й плануємо повторний візит до лікаря
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right

Всі лікарі Одеса