Львів
Лікар Андролог, Уролог Шеремета Роман Зіновійович на Doc.ua

Шеремета Роман Зіновійович

Доктор медичних наук
Уролог вищої категорії, проводить увесь спектр урологічних відкритих та ендоскопічних втручань, діагностичні процедури, уретроскопію, УЗД, цистоскопію, біопсії та ін. Лікар має вагомий досвід в діагностиці та лікуванні аденоми простати, уретриту, андропаузи, простатиту, безпліддя у чоловіків, циститу, сечокам'яної та інших хвороб сечовидільної та статевої системи.
  • Роман Зіновійович написав понад 100 наукових робіт, 2 монографії, 2 підручники по спеціальності «Урологія», отримав нагороду польського урологічного товариства, почесні грамоти міністерства охорони здоров’я України, Президії академії медичних наук.
  • Дисертація Романа Зіновієвича присвячена комплексному лікуванню та реабілітації хворих сечокам'яною хворобою (нефролітіаз)
  • Приймав участь у наукових конференціях в Україні та за кордоном: США, Франція, Іспанія, Німеччина, Португалія, Польща, Чехія, Угорщина, Китай та ін.

Освіта

• Львовский национальный медицинский университет имени Данила Галицкого, лечебное дело (1990)
  • Львовский национальный медицинский университет имени Данила Галицкого, клиническая ординатура, кафедра урологии (1992)
  • Численні стажування у клініці урології Вроцлавської медичної академії у професора Єжи Лоренца. Стажування та візити в клініки США і Китаю

Курси

• Курси підвищення кваліфікації кожні 2-3 роки

Участь в асоціаціях

• Член Асоціації урологів України

Виконувані процедури

• Весь спектр урологических открытых и эндоскопических вмешательств
  • Дагностични процедуры
  • цистоскопия
  • уретроскопия
  • УЗИ
  • Биопсия

Перевірені відгуки про лікаря

361 Відгуки
Назар 11 Квітень 2024
Лікар дуже професійно підійшов до проблеми, надав хорошу консультацію. Я повністю задоволений візитом
Тарас 08 Квітень 2024
Прийом пройшов добре, лікар кваліфікований, допоміг що було в його силах, УЗД зробили, візитом до лікаря задоволені.
Володимир 03 Квітень 2024
Сподобався лікар, пройшов візит добре.
Василь 27 Березень 2024
Дуже хороший лікар. Задоволений візитом залишився.
Роман 25 Березень 2024
Дуже все сподобалося на візиті. Все було супер.

Всі лікарі Львів