Львів
Лікар Андролог, Уролог Шеремета Роман Зіновійович на Doc.ua

Відгуки про Шеремета Роман Зіновійович

Доктор медичних наук
Уролог вищої категорії, проводить увесь спектр урологічних відкритих та ендоскопічних втручань, діагностичні процедури, уретроскопію, УЗД, цистоскопію, біопсії та ін. Лікар має вагомий досвід в діагностиці та лікуванні аденоми простати, уретриту, андропаузи, простатиту, безпліддя у чоловіків, циститу, сечокам'яної та інших хвороб сечовидільної та статевої системи.

Перевірені відгуки про лікаря 357 відгуків

Роман 25 Березень 2024
Дуже все сподобалося на візиті. Все було супер.
Іван 21 Березень 2024
Сподобався лікар.
Степан 19 Березень 2024
Сподобався візит. Лікар професійно виконав свою роботу. Було все доволі якісно та швидко. Лікар все чітко розказав та доступно пояснив. Візитом я повністю задоволений.
Дмитро 11 Березень 2024
В клініку звертався вже не перший раз, завжди все класно, зауважень до персоналу не було
Степан 05 Березень 2024
Був на прийомі у цього лікаря, задоволений наданою консультацією, все по справі, чітко, рекомендації та поради отримав також, дякую.
Тетяна 29 Лютий 2024
Оцінюю роботу лікаря на відмінно, висококвафіліфікований фахівець, його рекомендації доречні та обгрунтовані, дякую.
Христина 29 Лютий 2024
Я задоволена візитом, лікар все доступно пояснив, чітко все розказав про мій діагноз. Все дуже добре пройшло.
Ксенія 22 Лютий 2024
Дуже сподобалося на візиті. Лікар дуже хороший спеціаліст.
Тарас 20 Лютий 2024
Візит пройшов нормально, все дуже сподобалося. Лікар компетентний.
Олег 15 Лютий 2024
Прийом у лікаря сподобався, я отримав якісну консультацію та рекомендації щодо лікування, дякую.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right

Всі лікарі Львів