Львів
Лікар Андролог, Уролог Шеремета Роман Зіновійович на Doc.ua

Відгуки про Шеремета Роман Зіновійович

Доктор медичних наук
Консультація від720 грн
Уролог вищої категорії, проводить увесь спектр урологічних відкритих та ендоскопічних втручань, діагностичні процедури, уретроскопію, УЗД, цистоскопію, біопсії та ін. Лікар має вагомий досвід в діагностиці та лікуванні аденоми простати, уретриту, андропаузи, простатиту, безпліддя у чоловіків, циститу, сечокам'яної та інших хвороб сечовидільної та статевої системи.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 369 відгуків

Ольга 16 Липень 2024
Лікар дуже розумний, фаховий, дуже добре приймає хворих, орієнтується в ситуаціях, відповідає на всі питання. Я побачила високу фаховість і професіоналізм лікаря
Володимир 18 Червень 2024
Назарій 30 Травень 2024
Консультацію залишились дуже задоволеними - хороший лікар, чудове відношення, а наголовне розумний - поставив правильний діагноз, тому залишились повністю задоволеними.
Ірина 28 Травень 2024
Дуже компететний лікар, чудовий фахівець, я дуже задоволена прийомом, дякую!
Роман 13 Травень 2024
Прийом пройшов добре, немає зауважень. мені все сподобалося, дякую.
Степан 10 Травень 2024
Дуже кваліфікований лікар, всі питання які у мене були він відповів, дав свої рекомендації. Рекомендую
Максим 07 Травень 2024
Михайло 02 Травень 2024
Дуже приємний лікар, надав нам чудову консультацію. Видно що лікар розумний, кваліфікований спеціаліст. Ми залишилися повністю задоволені візитом у цього лікаря, лікар нам дуже сподобався.
Назар 11 Квітень 2024
Лікар дуже професійно підійшов до проблеми, надав хорошу консультацію. Я повністю задоволений візитом
Тарас 08 Квітень 2024
Прийом пройшов добре, лікар кваліфікований, допоміг що було в його силах, УЗД зробили, візитом до лікаря задоволені.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right

Всі лікарі Львів