Львів
Лікар Кардіолог, Лікар функціональної діагностики Огірко Олесь Богданович на Doc.ua

Огірко Олесь Богданович

Лікар проводить діагностику й лікування гіпертонії, ішемічної хвороби, порушень ритму серця і т. д. До того ж спеціалізується на проведенні ехокардіографії серця, дослідження морфологічної та функціональної складової нормальної роботи серця

Освіта

• Львівський державний медичний університет  за спеціальністю «Лікувальна справа» (2002);
  • Інтернатура за спеціальністю терапія на базі Львівського обласного державного клінічного лікувально-діагностичного кардіологічного центру.

Курси

• Спеціалізація по кардіології на кафедрі терапії/сімейної медицини ЛДМУ ім. Д. Галицького (2003);
  • Спеціалізація з функціональної діагностики на базі ФПДО кафедри променевої діагностики ЛДМУ ім. Д. Галицького (2005);
  • Спеціалізація з ультразвукової діагностики на базі ФПДО Львівського державного медичного університету (2009);
  • Участь у міжнародному конгресі ехокардіографії « Євроехо», Угорщина (2011);
  • систематична участь у конференціях по кардіології, зустрічах центру рідкісних хвороб серця.

Участь в асоціаціях

• Асоціація спеціалістів ехокардіографії.

Виконувані процедури

• ехокардіографія;
  • електрокардіограма;
  • огляд пацієнта.

Перевірені відгуки про лікаря

56 Відгуки
Анонімно 01 Квітень 2024
Гарне враження залишилося після візиту у цього спеціаліста. Все доволі добре було.
Валентина 16 Лютий 2024
Це перший був мій візит до Кардіолога. Лікар гарно мені розповів про подальші події. Цілком задоволена візитом.
Олег 09 Лютий 2024
Лікар справив гарне враження
Ян 12 Грудень 2023
Дуже уважно вислухав та як (на мій погляд), підібрав правильний метод лікування. Тобто візит пройшов на вищому рівні.
Юрій 24 Жовтень 2023
Ввічливій. Взнав все, що мене турбулво.

Всі лікарі Львів