Львів
Лікар Кардіолог, Лікар функціональної діагностики Огірко Олесь Богданович на Doc.ua

Відгуки про Огірко Олесь Богданович

Консультація від800 грн
Лікар проводить діагностику й лікування гіпертонії, ішемічної хвороби, порушень ритму серця і т. д. До того ж спеціалізується на проведенні ехокардіографії серця, дослідження морфологічної та функціональної складової нормальної роботи серця
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 58 відгуків

Олександра 18 Липень 2024
Лікар справив найприємніші враження, вдумливо розібрався з моєю ситуацією, порадив додаткові дослідження. До лікаря маю ще раз прийти, сподіваюся що проблему вирішімо
Тетяна 16 Липень 2024
Це була друга зустріч з лікарем, спілкувалися онлайн. Лікар переглянув всі мої результати аналізів, запамʼятав з яким запитом приходила. Лікар дав прості та зрозумілі рекомендації, попри те, що я знаходжусь за кордоном. Я задоволена роботою лікаря
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Анонімно 01 Квітень 2024
Гарне враження залишилося після візиту у цього спеціаліста. Все доволі добре було.
Валентина 16 Лютий 2024
Це перший був мій візит до Кардіолога. Лікар гарно мені розповів про подальші події. Цілком задоволена візитом.
Олег 09 Лютий 2024
Лікар справив гарне враження
Ян 12 Грудень 2023
Дуже уважно вислухав та як (на мій погляд), підібрав правильний метод лікування. Тобто візит пройшов на вищому рівні.
Юрій 24 Жовтень 2023
Ввічливій. Взнав все, що мене турбулво.
Світлана 14 Вересень 2023
Хороший кваліфікований лікар, все дуже гарно і доступно пояснив, та назначив наступні візити. Консультацією задоволена залишилась
Віктор 05 Серпень 2023
Ігор 01 Серпень 2023
Дуже кваліфікований лікар, на відміну від 7 чи 8 інших кардіологів, яких я відвідав, зрозумів, що Олесь Богданович більш професійний. Візитом залишився дуже задоволений. Рекомендую.
5 6 chevron_right

Всі лікарі Львів