Львів
Лікар Флеболог, Хірург, Судинний хірург Кобза Ігор Іванович на Doc.ua

Кобза Ігор Іванович

Доктор медичних наук
Ігор Іванович – професор, лікар вищої категорії. Виконує операції, спрямовані на реваскуляризацію критично ішемізованих кінцівок у хворих з мультифокальними ураженнями артерій, критичної ішемії нижніх кінцівок; хірургічне лікування хронічної ішемії мозку; повторні реконструктивні операції в хірургії магістральних судин. Також у спеціалізацію лікаря входить хірургія аневризм аорти, радикальна хірургія раку нирки з інтравенозним метастазуванням, хірургічне лікування інфекцій судинних протезів

Наукові роботи та публікації:

• Аорто-глубокобедренние реконструкції у пацієнтів похилого віку при важкій ішемії нижніх кінцівок (канд. дис.), Львів (1986)
  • Діагностика і лікування критичної ішемії при виразково-некротичних ураженнях ніг у хворих на цукровий діабет, Аста Med Leopol, співавтор (1995)
  • Реваскуляризація критично ішемізованих кінцівок у хворих з мультифокальними ураженнями артерій (монографія, докт. дис.), Львів (1997)
  • Своєчасне виявлення патології сонних артерій як профілактика ішемічних інсультів, Практ Мед, співавтор (1998)
  • Синдром екстравазальної компресії черевного стовбура: діагностика та лікування, Шпит Хірургія, співавтор (1999)
  • Спосіб лікування атеросклеротичного ураження сонної артерії та її гілок, Пат № 37975, співавтор (2001)
  • Еверсійна каротидна ендартеректомія, Укр Бальнеол Журн, співавтор (2003)

Освіта

• Львівський медичний інститут (1979)

Виконувані процедури

• Консультаційний прийом, оперативні втручання
  • Діагностика та лікування широкого спектру захворювань
  • Лікування інфекцій судинних протезів
  • Лікування раку нирки з інтравенозним метастазуванням
  • Лікування ішемії мозку
  • Лікування патології сонних артерій та ін.

Перевірені відгуки про лікаря

30 Відгуки
Маряна 17 Квітень 2024
Прийом сподобався, дякую.
Олена 28 Лютий 2024
Видно, що лікар з досвідом, поговорили, все пояснив, нікуди не поспішав, приділив достатньо часу. Лікар все розпитав, гарно поспілкувалися, потім мені зробили УЗД, лікар призначив лікування і проконсультував. Я задоволена. Ті гроші які я заплатила, лікар і клініка відпрацювали повністю. Після лікування, через декілька місяців, звернуся до лікаря ще
Богдан 15 Листопад 2023
Дуже хороший лікар. У нас був вже встановлено діагноз, нам зразу зробили обстеження, зробили УЗД судин. Лікар дав дуже правильну оцінку ситуації зі здоров'я пацієнта. При записі нам пропонували іншого лікаря, але ми хотіли тільки до цього лікаря, довго чекали на візит, ми задоволені
Оксана 15 Листопад 2023
Хороший спеціаліст, найкращий судинний хірург в Україні
Людмила 01 Листопад 2023
Дуже кваліфікований спеціаліст. Тактовно надав відповідь, консультацію, лікування. Надзвичайна людина та фахівець від Бога. Ми в нього вже раніше лікувалися, а тепер звернулись знову.

Всі лікарі Львів