Львів
Лікар Нарколог, Психіатр, Психолог, Психотерапевт, Психіатр-нарколог Царук Євген Григорович на Doc.ua
Консультація від2300 грн
Займається ефективним лікуванням порушення працездатності, депресивних станів, синдрому хронічної втоми, страхів, тривоги, апатії та млявості, порушення сну, шизофренії, психічних розладів в осіб похилого та старечого віку. Лікувально-профілактична робота серед пацієнтів психіатричного, наркологічного профілів. первинний огляд пацієнта, встановлення попереднього діагнозу, призначення лікування з подальшим підбором підтримуючого лікування. Також веде прийом англійською мовою.
Відгуки

Перевірені відгуки про лікаря 982 відгуки

Олександр 19 Вересень 2024
Огузхан 18 Вересень 2024
Лікар дуже сподобався, видно що професійний спеціаліст. Виконав свою роботу як треба. Абсолютно немає ніяких зауважень до роботи лікаря, все було відмінно.
Альбина 18 Вересень 2024
Мені все сподобалось, лікар компетентний
Анна 02 Вересень 2024
Дуже гарний фахівець, знаходить підхід до пацієнта, я задоволена, дякую.
Анонімно 09 Серпень 2024
Прийом сподобався, якісно обговорили та послухали, лікар дав поради по психотерапії та назначив медикаментозне лікування, тому мене все задовольнило
Петро 02 Серпень 2024
Онлайн консультація сподобалася, керуюсь рекомендаціями лікаря
Юлія 22 Липень 2024
Прийом сподобався, надалі буду займатися терапією саме з цим лікарем
Олексій 17 Липень 2024
Мені сподобався лікар Царук Євген. Після прийому появилось друге дихання. Відноситься дуже по людські, скільки я ходив по інших лікарнях, то такого не бачив. Після прийому стало радісно, він мені сподобався. Буду його всім рекомендувати. Дуже ціную таких спеціалістів.
Наталія 16 Липень 2024
Лікар, гарно мене обслуговує і людина добра. Євгене Григоровичу, я дуже Вам вдячна. Ви дуже уважний, дуже гарний лікар. Коли я від Вас їду, маю гарні відчуття, ніби полікувалась. Я рекомендую.
Михайло 16 Липень 2024
Понравилось, что у него дельные предложения и он очень внимательный. С ним поговорить - это тоже самое, что лекарство выпить. Он и успокоит, и лечение назначит. Хочу выразить ему благодарность за очень хорошее отношение и лечение.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right

Всі лікарі Львів