Львів
Лікар Офтальмолог Сіротіна  Олена Іванівна на Doc.ua

Відгуки про Сіротіна Олена Іванівна

Консультація від500 грн
Лікар з 14-річним досвідом роботи. Володіє всіма методами інструментальної та апаратної діагностики, очкової та контактної корекції, веде амбулаторний прийом. Займається рефракційним лікуванням. Діючий член всеукраїнського союзу офтальмологів та Асоціації дитячих офтальмологів України.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

Соломія 11 Квітень 2024
Хороший лікар. Питання, з яким звернулися, ми вирішили. Лікар надав консультацію. Огляд маленької дитини провели
Олександр 02 Грудень 2023
Все пройшло добре.
Нестор 25 Листопад 2023
Фахово, швидко, якісно, напередодні були в державній клініці, нам поставили (як виявилось) не повний діагноз, та виписали лікування, але вийшло, що це було дарма витрачений час - Олена Іванівна дуже швидко надала той результат, що ми хотіли.
Софія 21 Жовтень 2023
Мені сподобалась консультація з лікарем
Марта 12 Жовтень 2023
Аліна 25 Вересень 2023
Доктор очень внимательная, вежливая, все рассказала, с ребенком общий язык нашла. Диагностику зрения перепроверяли несколько раз, доктор все проконтролировала, подбор очков был очень тщательный. Мы очень довольны доктором
Максим 08 Червень 2023
Візитом до лікаря залишились задоволені - вона виявилась чудовим фахівцем, що може знаходити підхід до дітей. Отримали допомогу в повному обсязі. Надалі, за потреби будемо звертатись саме до неї. Рекомендуємо.

Всі лікарі Львів