Львів
Лікар Психолог, Психотерапевт Вороняк Андрій Юрійович на Doc.ua

Вороняк Андрій Юрійович

Психолог-психотерапевт – незрячий, 19 років у нього відсутній зір. За час своєї практичної діяльності пройшов велику кількість курсів і додатково навчання, що дозволяє тепер надавати найефективніші послуги у сфері психології та психотерапії. Лікар працює з використанням моделі когнітивно поведінкової терапії та Арт-терапії. Основний метод та акцент робить на когнітивно-поведінкові терапії. Допомагає позбавитись депресії, фобій, панічних атак та інших психологічних проблем. Веде прийом клієнтів віком з 10 років
  • 5-та українська науково-практична конференція з конгнітивно-поведінкової терапії «КПТ у клінічній практиці», доповідь на тему «Ефективність програми «Соціально-психологічна підтримка адаптації ветеранів АТО»

Освіта

• Львівський національний університет ім. І. Франка, спеціальність «Психологія», кваліфікація магістр психолоії (спеціалізація клінічна психологія) (2008)
  • Український католицький університет, спеціальність – психологія, програма «Клінічна психологія з основами конгнітивно-поведінкової терапії» реалізована в партнерстві з УІКПТ та надає допуск до клінічної практики конгнітивно-поведінкової терапії (2018)

Курси

• Національний педагогічний університет ім. Драгоманова, факультет соціально-психологічних наук та управління, Східно-українська асоціація арт-терапії, курси «Використання сучасних інноваційних технологій арт-терапії у роботі з різними категоріями населення», Київ (2016)
  • Український католицький університет, Курси по підготовці тренерів «Соціально-психологічна підтримка адаптації ветеранів АТО», Львів (2016)
  • УКУ, Інститут психологічного здоров»я УКУ, фонд Відродження - курси по підготовці тренерів програми «Громада – це Я: психосоціальне сприяння громадській активності ветеранів АТО», Львів (2017)
  • УКУ, програма «Маніпуляції у повсякденному житті: виявлення та нейтралізація», Львів (2017)
  • УКУ, сертифікаційна програма «Конфліктний менеджмент», Львів (2017)

Виконувані процедури

• Психодіагностика
  • Психологічне консультування
  • Психотерапія
  • Лікування опозиційно-викличного розладу поведінки, поведінкового розладу, розладу харчової поведінки, надмірної тривоги за здоров'я, соціальної тривоги

Перевірені відгуки про лікаря

17 Відгуки
Марк 20 Березень 2024
Сподобався спеціаліст, уважно мене вислухав. Зауваження зі сторони лікаря були в тему, лікар досить компетентний спеціаліст. Все пройшло добре.
Людмила 13 Березень 2024
Консультація сподобалася, почувала себе комфортно, отримала необхідну інформацію, все сподобалося, дякую.
Катерина 11 Березень 2024
Консультація пройшла добре, всім задоволена.
Наталя 11 Вересень 2023
Лікар професіонал своєї справи, дав дуже гарні поради, це був перший сеанс знайомства після якого я вийшла повністю задоволена. Всі моменти які мене цікавили були торкнуті й розпочаті для обговорювання.
Ганна 20 Березень 2023

Всі лікарі Львів