Львів
Лікар Кардіолог, Лікар функціональної діагностики Гасюк Любов Ярославівна на Doc.ua

Відгуки про Гасюк Любов Ярославівна

Лікар другої категорії
Консультація від 750 грн
Лікар-кардіолог другої категорії. У 2009 році закінчила Львівський національний медичний університет, отримавши диплом з відзнакою. Любов Ярославівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні таких захворювань, як: гіпертонічна хвороба, ішемічна хвороба серця (стенокардія, післяінфарктний кардіосклероз), фібриляція передсердь, спостереження після кардіохірургічних втручань, ДКМП, різні форми аритмій
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 13 відгуків

Нонна 09 Травень 2024
Викликали лікря додому для літньої людини, все пройшло добре, лікарка компетентна. нам сподобалася, жодних зауважень не маємо. Дякуємо.
Нонна 25 Квітень 2024
Запрошували лікаря до літньої особи, й залишились дуже задоволеними, бо по перше, це пунктуальність - прибула вчасно, по друге, дуже приємна як людина, уважно віднеслась до нас, і як спеціаліст себе показала, бо мамі вже дуже багато років, а Любов Ярославівна її морально заспокоїла, виписала лікування й запропонувала (через те що наразі не маємо сімейного лікаря) зареєструватись у них, бо в клініці є мобільний паліатив, й до таких стареньких може приїхати будь-який спеціаліст й таке інше. Тому я залишилась цілком задоволеною візитом лікарки.
Алла 09 Квітень 2024
Лікарю найвища оцінка та велике дякую. Дуже кваліфікований фахівець. ввічлива та чуйна, вміє працювати з літніми людьми, все зробила ідеально. Дякуємо!
Алла 09 Квітень 2024
Яна 07 Квітень 2024
Дуже добра лікарка, за потреби буду звертатись ще.
Олег 05 Листопад 2023
Степан 12 Вересень 2023
Візит був дуже гарний, мені усе сподобалось.
Людмила 27 Жовтень 2022
Александра 25 Серпень 2020
Врач внимательная и очень приятная. Болею не первый год и была у многих врачей, но это первый случай когда я довольна все сто процентов. Врач лечит уже одним словом, а не только лекарствами.
Наталія 20 Серпень 2020

Всі лікарі Львів