Львів
Лікар Невролог, Лікар функціональної діагностики Попович Оксана Ігорівна на Doc.ua

Відгуки про Попович Оксана Ігорівна

21рік досвіду
Лікар-невролог дитячий спостерігає та лікує дітей різного віку із ураженням центральної та периферичної нервової системи, органічними ураженнями мозку, епілепсією та епілептичними синдромами, невротичними розладами, затримкою психомовного розвитку тощо. Консультує з питань нервово-психічного розвитку дітей

Перевірені відгуки про лікаря 21 відгук

Захар 09 Лютий 2024
Мені дуже сподобався лікар. Лікар відповіла абсолютно на всі питання, які мене турбували, уважно вислухала. Комунікація з дитиною була на вищому рівні, для мене це було дуже важливо. Роботою лікаря я задоволена на всі сто відсотків
Марк 20 Грудень 2023
Сподобалось на візиті. Лікар пояснила все що нам потрібно, сказала план лікування. Задоволені, все добре.
Макар 19 Жовтень 2022
Святослав 28 Квітень 2021
Давид 09 Жовтень 2020
Дуже добре, гарний підхід до пацієнта. Знайшла швидко спільну мову з дитиною, тому що він плакав, він боїться лікарів.
Юрій 28 Серпень 2020
Дмитро 08 Червень 2020
Єва 25 Травень 2020
Софія 25 Грудень 2019
Сподобалось відношення до дитини.
Давид 22 Квітень 2019
1 2 3