Кременчук
Лікар Ендокринолог Цемох Тетяна Миколаївна на Doc.ua

Цемох Тетяна Миколаївна

Тетяна Миколаївна займається лікуванням хвороб ендокринної системи. Спеціалізується лікар Цемох на лікуванні цукрового діабету, метаболічного синдрому, ожиріння і ін.
  • 2012 р. – тематичне удосконалення Сучасні підході до лікування Хворов на цукровий діабет», Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика;
  • 2013 р. – курси підвищення кваліфікації «Актуальні питання ендокрінології», Українська медична стоматологічна академія.

/r/n

• Учасник Асоціації ендокринологів України.

/r/n

• консультація;
  • огляд;
  • призначення лікування.

Освіта

• 2000 г. - Украинская медицинская стоматологическая академия.

Курси

Участь в асоціаціях

• Учасник Асоціації ендокринологів України.

Виконувані процедури

• консультація;
  • огляд;
  • призначення лікування.

Перевірені відгуки про лікаря

101 Відгуки
Таміла 26 Лютий 2024
Лікарка має підхід до різних пацієнтів, мені сподобалась. Вона здалась мені досить освіченою, пояснила мені мою проблему, навіть ту, яку я не бачила. Сподіваюсь, що після того, як отримаю висновки аналізів, вона зможе повністю виправдати мої очікування й остаточно мені допомогти.
Наталія 12 Лютий 2024
Выслушала, задала уточняющие вопросы, послала на дообследования. Первое впечатление от врача и консультации довольна, но полную картину буду понимать после назначений и лечения.
Александра 06 Листопад 2023
Лікар уважна, кваліфікована. Дякую!
Андрій 06 Жовтень 2023
Виписала мені лікування, за місяць планую повторний візит.
Світлана 20 Вересень 2023

Всі лікарі Кременчук