Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Мамолог, Проктолог, Хірург Желтонозька Юлія Борисівна на Doc.ua

Желтонозька Юлія Борисівна

Лікар гінеколог, хірург, фахівець з управління охороною здоров'я. Провідні напрямки медичної діяльності - консервативна і оперативна гінекологія, мамологія, малоінвазивна хірургія, проктологія. Відмінно володіє і щодня вдосконалює сучасні навички оперативних і консервативних методик лікування різноманітної гінекологічної та хірургічної патології
  • Виконує понад 450 оперативних втручань на рік
  • Має співавторство за двома патентами на інноваційні методи лікування в гінекології (лазерний Дріллінг яєчників і гістеректомія за допомогою апарату Bi clamp)
  • Співпрацює в якості медичного експерта з журналом «Твій малюк» і є автором багатьох публікацій в інтернет-форматі журналу
  • Виступає в якості спікера на заходах, присвячених сфері здоров'я сім'ї від редакцій журналів «Твій малюк» і «Единственная» - Pregnansy Day і Healthy hub
  • Є провідним фахівцем клініки по інтимної ін'єкційної практиці
  • Тренер з інтимних філерам лабораторії Vivacy, компанії NLC
  • Є активним учасником медичних конференцій і з'їздів з міжнародною участю. Неодноразово брала участь в зарубіжних конференціях, в тому числі в якості доповідача, а також зі стендовими доповідями (Париж, Берлін)

Освіта

• Луганський державний медичний університет, за спеціальністю «лікувальна справа», кваліфікація «лікар» (2004)
  • Інтернатура з хірургії (2006)

Курси

• ТУ по «Ендоскопія в хірургії та гінекології» при ДНМУ (2009)
  • Вторинна спеціалізація з акушерства та гінекології. Пройшла клінічну ординатуру з акушерства та гінекології (2009)
  • ТУ по «Патології молочної залози» при ДНМУ (2011)
  • «24-й міжнародний конгрес з курсом ендоскопії», Москва (2011)
  • Майстер-клас «Кольпоскопія та патологія шийки матки», Одеса (2011)
  • Семінар «Питання ранньої профілактики та діагностики раку молочних залоза та онкогінекологічної патології» (2011)
  • Париж, учасник «ESGE – 21 annual congress» (2012)
  • Науково-практичний семінар «Вагінальна хірургія», Вінниця (2012)
  • Присвоєна спеціалізація по Управлінню Охороною здоров'я (2013)
  • ТУ по «Захворювання шийки матки» ДНМУ (2013)
  • Берлін, учасник в якості доповідача «ESGE - 22 annual congress» (2013)
  • «Патент на корисну модель «Спосіб безкровної гістеректомії при поєднаних доброякісних процесах матки» (2013)
  • Учасник в якості доповідача Пленуму ГО«Асоціації акушерів-гінекологів України «Репродуктивне здоров'я – актуальні питання сьогодення» (2013)
  • Майстер клас «Типові та особливі ситуації в кольпоскопії» (2013)
  • Одеса, навчання по «Лікування внутрішньоматкової патології. Гістероскопія» (2013)
  • Учасник «23-го з'їзду хірургів України» (2015)
  • Учасник «Науково-практичної конференції «Сучасні досягнення діагностики та терапії раку грудної залози" (2015)
  • «Теоретичний курс «Медикаментозне переривання вагітності на ранніх строках» (2015)
  • «Науково-практичний форум IFRM 2015» (2015)
  • Семінар «Актуальні аспекти репродуктивної медицини» (2015)
  • Телемост «Здоров'я матері, плоду та новонародженого в Україні» (2015)
  • Практичний майстер клас « Патологія шийки матки» (2015)
  • Міждисциплінарний дискусійний клуб «Урологія, андрологія для акушерів гінекологів» (2015)
  • Науково-практична конференція з міжнародною участю «Нові досягнення в гінекологічній хірургії» (2015)
  • Міжрегіональна науково-практична конференція «Здорова родина – здорове покоління» (2015)
  • 15-а Науково-практична конференція з міжнародною участю «Клініко-технологічні виклики в етапною і реконструктивної хірургії. Вогнепальні й побутові поранення, електрозварювання і з'єднання живих тканин. Синдром діабетичної стопи» (2015)
  • Науково-практична конференція з міжнародною участю «Патологія слизових оболонок у жінок. Імунологічні та вікові особливості» (2015)
  • Школа «Гармонія гормонів – основа здоровья», м. Київ (2016)
  • Практичний майстер-клас «Діагностика патології шийки матки. Кольпоскопія. Цитоморфологія», м. Київ (2016)
  • Конференція «Сервіс в медичній установі», м. Київ (2016)
  • Нагороджена грамотою, з присвоєнням звання «Кращий акушер гінеколог за грудень 2015 по версії сайту Doc.ua» (2016)
  • Науково-практична конференція з міжнародною участю «Ендометріоз – загадка 21 століття», м. Одеса (2016)
  • Науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні аспекти збереження та відновлення здоров'я жінки », м. Вінниця (2016)
  • Школа семінар «Репродуктивне здоров'я 40+» (2017)
  • Форум з міжнародною участю «Vagina, Cervix, Vterus» (2017)
  • Науково-практична конференція «Еволюційна гінекологія» (2017)
  • Наково-практична конференція «Захворювання молочних залоз» (2017)
  • Науково-практична конференція «Репродуктивні аспекти сучасної гінекологічної хірургії» (2017)
  • Науково-практична конференція «Мінімальна інвазивна хірургія органів малого таза» (2017)
  • Expert miting (2017)
  • Soft Fit Academy (2017)
  • Семінар-дискусія «Жирна шкіра і акне підлітків и жінок різного віку» (2017)
  • Семінар «Гармонія гормонів – основа здоров'я жінки» (2017)
  • ТУ «Пренатальна діагностика вродженої та спадкової патології плода» (2017)
  • VII Міжнародний медичний конгрес «Впровадження сучасних досягнень медичної науки в практику охорони здоров'я України» (2018)
  • IV International Ukrainian Breast Conference (2018)

Участь в асоціаціях

Учасник:

• Асоціації герніологів України
  • Асоціації акушерів-гінекологів України

Виконувані процедури

• Консультації з приводу будь-якої патології шийки матки
  • Відеокольпоскопія
  • Обстеження та лікування з приводу інфекцій, що передаються статевим шляхом
  • Діагностика безпліддя
  • Проведення ультразвукової діагностики прохідності маткових труб
  • Лікування порушень менструального циклу
  • Обстеження і корекція гормонального статусу
  • Діагностика і консервативна терапія міоми матки
  • Установка і видалення ВМС
  • Консультативний прийом з приводу доброякісних новоутворення шкіри і м'яких тканин - папіломи, атероми, ліпоми
  • Діагностика гриж передньої черевної стінки
  • Спостереження і обстеження при апендициті і холециститі
  • Обстеження при врослому нігті
  • Обстеження при захворюваннях прямої кишки
  • Діагностика і консервативна терапія болю в молочних залозах
  • Обстеження та лікування при будь-яких формах мастопатії
  • Консультації при доброякісних пухлинах молочної залози
  • Допомога в налагодженні і закінчення грудного вигодовування
  • Пункційні методи діагностики пухлин молочних залоз
  • Лікування лактостазу
  • Допомога в зціджуванні
  • Пункційні методики лікування гнійного маститу

Перевірені відгуки про лікаря

451 Відгуки
Марина 28 Лютий 2024
Консультацією лікарки задоволена, отримала рекомендації щодо обстеження, проходжу його наразі, звертатимуся і надалі, дякую.
Юлія 29 Січень 2024
Чудова лікарка, приємна, уважна та гарний фахівець, я дуже задоволена прийомом, рекомендуватиму її. Дякую!
Тетяна 22 Січень 2024
Позитивні враження від візиту. Лікар дуже приємна жінка.
Наталія 02 Січень 2024
Лікарка сподобалася, все мені пояснила, я задоволена.
29 Грудень 2023
Дуже компетентна та приємна в розмові.