Розклад на:
Врач: Стригунова Юлія Іванівна. Онлайн запись к врачу на сайте Doc.ua (044) 337-07-07

Стригунова Юлія Іванівна

Ендокринолог, УЗД-фахівець, Дієтолог

Лікар вищої категорії.

194 відгуки 17 лет опыта
  • років досвіду, 17
  • Дорослі і діти,

Юлия Сергеевна занимается диагностикой и лечением пациентов с задержкой физического и полового развития, лечением патологий щитовидной железы, врожденной дисфункции надпочечников, ожирением, метаболическим синдромом, истинным и ложным крипторхизмом и т.д. ще

ЛеоМед

вул. Сирецька, 32. На карті

Подільський

Сіті Клініка на просп. Науки

просп. Науки, 30. На карті

Голосіївський , м.Голосіївська, м.Деміївська

Розклад на:

Лікар працює за попереднім записом
Залиште заявку на бажаний час

Рейтинг лікаря

Рейтинг лікаря розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

• Спеціалізація «Дитяча ендокринна патологія», Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л.Шупика (2002)
  • Спеціалізація «Ультразвукова діагностика», Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л.Шупика (2016)
  • ТУ «Вибрані питання клінічної ендокринології»(2018)
  • УЗД: органів черевної порожнини та органів заочеревинного простору, щитовидної залози (зокрема дітям з 1 року)
  • Лікування порушення обміну кальцію і вітаміну D3
  • Лікування та діагностика порушення менструального циклу у підлітків
  • Діагностика та лікування йододефіцитних станів у дітей і дорослих
  • Лікування та діагностика артеріальної гіпертензії при ендокринопатіях

Освіта

•  Украинская медицинская стоматологическая академия, лечебный факультет, Полтава (2001)
  •  Интернатура по специальности "Педиатрия" на базе больницы "Охматдит" (2002)

Курси

• Специализация «Детская эндокринная патология», Национальная медицинская академия последипломного образования им. П.Л.Шупика (2002)
  • Специализация «Ультразвуковая диагностика», Национальная медицинская академия последипломного образования им. П.Л.Шупика (2016)
  • ТУ «Избранные вопросы клинической эндокринологии»(2018)

Процедури, що виконує лікар

• УЗИ: органов брюшной полости и органов забрюшинного пространства,  щитовидной железы (в том числе детям с 1 года)
  • Лечение нарушение обмена кальция и витамина D3
  • Лечение и диагностика нарушения менструального цикла у подростков
  • Диагностика и лечение йододефицитных состояний у детей и взрослых
  • Лечение и диагностика артериальной гипертензии при эндокринопатиях

Мне все понравилось, все было хорошо, качественно. Доступно. У меня положительный отзыв.

Ирина, 04.02.2021

Лікар дуже розумна і взагалі так все роз'яснила, заспокоїла.Написала мені лікування. Дуже вона сподобалась. Буду рекомендувати тільки її. Як спеціаліста.

Юлія, 24.10.2020

Доктор потрясающий! Профессионал своего дела. Будем продолжать лечение у доктора.

Алексей, 15.10.2020

На прийомі у лікаря була мама, в якої вже більше 30-ти років проблеми з щитовидкою. Лікар дуже сподобалась, приємна, уважна, ставила багато запитань, мама себе почувала комфортно і без зайвого стресу. Призначили ще пару аналізів і після цього адекватне лікування, дуже дякуємо і однозначно рекомендуємо:)))

Алла, 15.10.2020

Доктор прекрасный и внимательный. Все хорошо.

Инна, 01.08.2020
Дивитися всі відгуки