Лікар Ендокринолог, УЗД-фахівець, Дієтолог Стригунова Юлія Іванівна на Doc.ua

Лікар вищої категорії
17 років досвіду
Дорослі
Діти
Юлія Сергіївна займається діагностикою та лікуванням пацієнтів із затримкою фізичного і статевого розвитку, лікуванням патологій щитовидної залози, вродженої дисфункції наднирників, ожирінням, метаболічним синдромом, істинним і хибним крипторхізмом і т.д.
ЛеоМед
ул. Сырецкая, 32на карті
Подільський
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Пн 25 Жовтень Вт 26 Жовтень Ср 27 Жовтень
info_outlineНемає доступних слотів для запису
Рейтинг лікаря розраховується на основі
  • Спеціалізація «Дитяча ендокринна патологія», Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л.Шупика (2002)
  • Спеціалізація «Ультразвукова діагностика», Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л.Шупика (2016)
  • ТУ «Вибрані питання клінічної ендокринології»(2018)
  • УЗД: органів черевної порожнини та органів заочеревинного простору, щитовидної залози (зокрема дітям з 1 року)
  • Лікування порушення обміну кальцію і вітаміну D3
  • Лікування та діагностика порушення менструального циклу у підлітків
  • Діагностика та лікування йододефіцитних станів у дітей і дорослих
  • Лікування та діагностика артеріальної гіпертензії при ендокринопатіях

Освіта

•  Украинская медицинская стоматологическая академия, лечебный факультет, Полтава (2001)
  •  Интернатура по специальности "Педиатрия" на базе больницы "Охматдит" (2002)

Курси

• ТУ «Вибрані питання клінічної ендокринології»(2018)

Виконувані процедури

• Лікування порушення обміну кальцію і вітаміну D3
  • Лікування та діагностика порушення менструального циклу у підлітків
  • Діагностика та лікування йододефіцитних станів у дітей і дорослих
  • Лікування та діагностика артеріальної гіпертензії при ендокринопатіях

Перевірені відгуки про лікаря

201 Відгуки
Виктория 02 Серпень 2021
Лікар приділив достатньо уваги. Ми дуже задоволені прийомом лікаря
Аліна 28 Березень 2021
Дякую дієтологу Стригуновій Ю.І.за консультацію і лікування . Візитом до лікаря я задоволена і вже не вперше... Дякую за досвід і підтримку!
Черниенко Олегюна 15 Березень 2021
Эндокринолог Стригунова Юлия Ивановна профессионально подобрала лечение. Очень приятная врач. Спасибо!
Ирина 04 Лютий 2021
Мне все понравилось, все было хорошо, качественно. Доступно. У меня положительный отзыв.
Аліна 20 Січень 2021
Дякую Стригуновій Юлії Іванівні за допомогу і підтримку у визначенні раціону харчування і встановлення діагнозу! Дякую за професіоналізм, ясність, зрозумілість у певних питаннях.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ