Юхно Тетяна Вікторівна

Без категоріїї
13 років досвіду
Дорослі
Діти
Психолог, коуч, енерготерапевт має успішний досвід допомоги при панічних атаках, психотравмах (шок, жах, сильний переляк, токсичні відносини, тривалий стрес), психосоматиці, фобіях, накопиченої втоми, різних розладах, в т.ч. харчової поведінки. Допомагає в: позбавлення від нав'язливих думок; формуванні досвіду переживання емоцій без участі в них; звільнення від емоційної залежності; підвищенні самооцінки і впевненості; створення сім'ї; рішенні інших емоційних, особистісних, родових проблем, симптомів, труднощів у відносинах. Підтримує в переживанні втрати, а також при зраді, розлученні. Займається вирішенням внутрішніх і зовнішніх конфліктів, криз, допомагає в самореалізації, прийнятті точних рішень в ситуаціях вибору, досягненні цілей, досягнення успіху, поліпшення якості життя.
Кабінет психології та психотерапії Тетяни Юхно на Радужному масиві
Очная, скайп, по телефону консультация/терапия – 600 грн/час, 500 грн/50 мин. Семейная консультация - 1200 грн/час, 1000 грн/50 мин. Для жителей других стран - от 900 грн/час, от 750 грн/50 мин для 1 человека. Бизнес-консультация - 1500 грн/час. Энергетическая корректировка - 600 грн/час. Глубокий кинестетический транс - 600 грн/45 мин. Анализ сновидения - 300 грн (до 30 мин).
просп. Романа Шухевича, 2, 13 эт., к. 99 на карті
Дніпровськийм. Лівобережна
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Ср 28 Липень Чт 29 Липень Пт 30 Липень
Рейтинг лікаря розраховується на основі
Звернетесь ви знову до лікаря?
Так Ні
Як Ви оцінюєте консультацію?
Перевірені відгуки про лікаря
119 Відгуки
Лилия 06 Квітень 2021
Дооолго выбирала)) С каждым человеком контакт устанавливается с первого взгляда или не устанавливается. Мне редко заходят люди так сразу - а тут случилось )) общение располагает. Вопросы заставляют заглянуть в себя. Вышла после первой встречи с умиротворением и нащупанными внутренними точками роста . Уже после первого визита смогла посмотреть на себя со стороны по- новому . Пойду ещё. Благодарю и рекомендую.
Анастасия 12 Лютий 2021
После первого же сеанса случилось чудо, та мысль которая меня грызла последнее время - была вытянута на поверхность. Опознана и убита. Татьяна Викторовна очень сильный и профессиональный психолог. Мне очень повезло попасть именно к ней. Я уверена, что еще вернусь только для того что бы уже поддерживать психические здоровья, а не с теми проблемами с которыми я к ней обратилась. Рекомендую на сто процентов.
Анастасия 22 Лютий 2021
Приемом остались довольны, уже есть результат
Елена 17 Лютий 2021
Очень приятный, внимательный доктор. Планирую продолжать терапию у доктора в дальнейшем
Ирина 21 Січень 2021
Дуже сподобалась як фахівець. Ми прийшли з питанням і вийшли с конкретними діями які потрібно робити для вирішення цих проблем. Дуже задоволена
Валентина 14 Січень 2021
Я приїхала додому з тим, з чим приїздила до лікаря. Тобто, майже нічого не змінилось, думки мої як були, так і залишились. Але лікар дуже добре зі мною поспілкувалась, і все! А допомогти, вона по суті нічим не допомогла!
Юлія 09 Грудень 2020
Не сподобалось те що психолог більше посилається на нетрадиційну медицину. А не на психологію якусь доказову базу.
Полина 27 Вересень 2020
Мне не понравились и непонятны методы и подходы к лечению данного доктора.
Наталья 21 Липень 2020
Хороший специалист, рекомендую
Андрей 17 Липень 2020
Положительный отзыв. Доктор смог помочь.
Показати ще 10 Відгукиautorenew

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ