Лікар Психолог, Психотерапевт, Психосоматолог Димко Тетяна Олегівна на Doc.ua

Відгуки про Димко Тетяна Олегівна

Консультація від1500 грн
Досвідчений та перевірений психолог Києва. Займається високоефективним лікуванням та консультаціями пацієнтів з таких психологічних питань, як нерозуміння, невпевненість у собі, низька самооцінка, втрата сенсу життя, проблеми у спілкуванні, життєві проблеми та потрясіння, конфлікти з рідними та близькими, емоційні проблеми. професійне вигоряння, депресії, неврози, посткоподібна депресія, криза середнього віку, проблеми особистих взаємин, розлучення/розлучення, психологічна підтримка родичів пацієнтів, тривоги, страхи, сексуальна дисфункція у чоловіків та жінок, Гарантія якості прийому.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 198 відгуків

Каміль 27 Травень 2024
Мне всё понравилось. Лечение было назначено точно и правильно. Доктор была очень корректна со мной. Оцениваю консультацию на пятерку, рекомендовал бы ее другим пациентам с похожими проблемами. Спасибо!
Лариса 27 Травень 2024
Врач очень современная, видно, что обучается по современным методикам и ищет способ функционально решить проблему человека
Роман 22 Травень 2024
Нормально пройшов прийом, оцінюю на п'ятірку, дякую.
Тимур 21 Травень 2024
Консультацию и квалификацию доктора оцениваю на отлично. Могу порекомендовать доктора другим людям.
Мария 20 Травень 2024
Я была на консультации у Татьяны Олеговны, я к ней регулярно хожу, когда мне хуже. И я очень довольна. Я бы хотел пожелать ей здоровья и спасибо за то, что она хороший психолог. Очень внимательна, мне как-то лучше и я с удовольствием посещаю ее.
Кіріл 16 Травень 2024
Я звернувся зі складною проблемою. Димко Т. мене відразу зрозуміла і я залишився дуже задоволен візитом. Рекомендую всім
Анонім 13 Травень 2024
В цілому все влаштувало, але хотілося б, щоб більше часу виділялося саме для вирішення проблем, а не для їх з'ясування, також побажання до лікарів цієї спеціалізації - виявляти більше співчуття. В іншому все було добре, дякую.
Тарас 13 Травень 2024
Лікарка дуже кваліфікована, знає свою роботу, просто розмовляє із пацієнтом, зрозуміло пояснює.
Наталія 09 Травень 2024
Как и ожидалось прием прошел отлично. Общаться было, очень легко, все на высшем уровне. Врач хорошо выслушала мою проблему и все детально объяснила. Однозначно, рекомендую!
Ольга 09 Травень 2024
Отримала гарну, інформативну консультацію, дякую.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right