Київ

Лікар вищої категорії
12років досвіду
172відгуки
Дорослі
Досвідчений та перевірений психолог Києва. Займається високоефективним лікуванням та консультаціями пацієнтів з таких психологічних питань, як нерозуміння, невпевненість у собі, низька самооцінка, втрата сенсу життя, проблеми у спілкуванні, життєві проблеми та потрясіння, конфлікти з рідними та близькими, емоційні проблеми. професійне вигоряння, депресії, неврози, посткоподібна депресія, криза середнього віку, проблеми особистих взаємин, розлучення/розлучення, психологічна підтримка родичів пацієнтів, тривоги, страхи, сексуальна дисфункція у чоловіків та жінок, Гарантія якості прийому.
Рейтинг лікаря
К-ть замовлень

Як ми формуємо рейтинг?

• Рейтинг формується з відгуків пацієнтів, кваліфікації, наукового ступеня
  • Усі пацієнти проходять верифікацію модератором, щоб виключити фіктивні відгуки
  • Негативні випадки обов’язково розглядаються адміністрацією
  • Якщо конфліктну ситуацію врегульовано, негативна оцінка не впливає на рейтинг

Перевірені відгуки про лікаря 172 відгуки

Інна 22 Лютий 2024
Лікар сподобалася, хочу з лікарем ще попрацювати
Віталій 15 Лютий 2024
Комфортна консультація, лікарка приємна в спілкуванні, налаштувала на позитив, все пояснила, дякую.
Надія 13 Лютий 2024
Онлайн консультація сподобалася, лікарка приємна, забезпечила комфортне спілкування, дякую.
Анонімно 12 Лютий 2024
Мені сподобалося. З лікарем ми розібрали всі важливі для мене теми сімейних питань та стосунків, назначили адекватне лікування не препаратами, рекомендували літературу, щоб краще зрозуміти себе і заспокоїтися
Ігор 03 Січень 2024
Сподобався уважний підхід, докладно усе розказала, розпитала.
Олена 02 Січень 2024
Онлайн консультація мені сподобалася, дякую.
Олексій 20 Грудень 2023
Все понравилось.
Вікторія 15 Грудень 2023
На мій погляд, лікар гарний спеціаліст, розповів про свою роботу, ми з'ясували запит, який був мені потрібен. Все що я очікувала від консультації, все було зроблено
Анастасія 13 Грудень 2023
Хороший лікар!
Gabi 12 Грудень 2023
Дуже професійний психолог. Слухає, надає психологічні поради на основі доказової медицини.
1 2 3 4
Показати ще 10 Відгукиautorenew
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right

Лікарі поблизу