Лікар Педіатр Тищенко  Наталія  Володимирівна на Doc.ua

Тищенко Наталія Володимирівна

Консультація від900 грн
Наталья Володимирівна лікар педіатр. Займається діагностикою, лікуванням дітей з 0 до 18 років. Проводить профілактику соматичних та інфекційних хвороб у дітей, патронаж дітей до року, складання індивідуального графіка вакцинації, проведення вакцинації. Також Наталья Володимирівна спеціалізується на профілактиці, діагностиці та лікуванні захворювань дітей раннього віку.
Пакет «Check-up базовий (для дітей)»
Іноді діти мовчать про те, що їх турбує. Або не знають, що, наприклад, періодична здавленість в області верхнього відділу очеревини не є нормою, а може бути раннім симптомом гастриту. Базовий сheck-up дитячого організму дозволить об'єктивно оцінити роботу печінки, селезінки, шлунка, жовчного міхура, підшлункової залози, загальної жовчної протоки і панкреатичної протоки. Дозволить оцінити загальний стан здоров'я.
07:43:49
Пакет«PostCOVID-19 check-up для дітей»
«PostCOVID-19 check-up для дітей» підходить для діток, які перенесли коноронавірусную інфекцію в легкій формі і без ускладнень. Але для того, щоб переконається в цьому і зміцнити здоров'я дитини, вам знадобиться допомога наших лікарів. У зручний для вас час вони готові провести консультацію і огляд маленького пацієнта.
07:43:49
Пакет«PostCOVID-19 check-up для дітей розширений»
COVID-19 миє по-різному впливати на організм. Тому, щоб убезпечити свою дитину від небажаних ускладнень в майбутньому, після перенесення хвороби ми радимо зробити розширений check-up. Наші лікарі проведуть детальний огляд, оцінять стан здоров'я на поточний момент, поділяться з вами слушними порадами щодо зміцнення імунітету дитини. Ви упевнитеся в тому, що він здоровий і йому нічого не загрожує