Мишнєв Василь Сергійович

Мишнєв Василь Сергійович

Лікар другої категорії
10 років досвіду
Дорослі
Лікар лікує такі захворювання і патології, як: варикоз, тромбоз, венозна недостатність, флебіт, трофічні виразки, лімфостаз, венозні мальформації
Медичний центр «Омега-Київ», Центр хірургії
Про Хелс клінік
пр-т Победы, 119/121на карті
Святошинськийм. Житомирська
Онлайн - запис
Виберіть час прийому для запису онлайн
Ср 28 Липень Чт 29 Липень Пт 30 Липень
info_outlineНемає доступних слотів для запису
Рейтинг лікаря розраховується на основі

Освіта

• Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця (2013)
  • Австралійський коледж флебології, спеціальність «Флебологія», Сідней (2019)

Курси

• «Ультразвукова діагностика» на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. Шупика - спеціалізація (2014)
  • «Ендоскопія» на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. Шупика (2015)
  • «World thrombosis day» - найкращі методи лікування тромбозу, Київ (2015)
  • «World thrombosis day» - профілактика тромбозу, Київ (2016)
  • «15th international master course in phlebology» - ендовенозне лікування і сучасні методи лікування захворювань вен, Рига (2017)
  • «International union of phlebology 2019 Chapter meeting» - міжнародна конференція флебологів, Краків (2019)
  • «Ультразвукова доплерографія артерій нижніх кінцівок», Київ (2020)
  • «Charing cross Symposium live»- симпозіум судинних хірургів, Лондон ( 2020)
  • «VOT, vascular online training - Phlebology in real world», Каїр (2020)
  • «VOT, vascular online training - lessons learned from vascular practice», Каїр (2020)
  • «International meeting of aesthetic phlebology, IMAP Live» - ClaCs терапія судинних сіточок, Сан Пауло, Бразилія (2020)
  • «Помилки і небезпеки ендів енозной лазерної облітерації» - Майстерня глибокого навчання антірефлюкс, Актуальна флебологія, Санкт-Петербург (2020)
  • «1 st Veins International Congress and 35th International Varady Workshop virtua», Відень (2020)
  • «VOT, vascular online training - vascular practice», Каїр (2020)
  • «Advances in comprehensive venous education»- venous Lymphatic World International network (2020)
  • «Food for veins - veins for food» - vveinfoundation Феррара, Італія (2020)
  • «Невідкладні стани», Київ (2021)

Участь в асоціаціях

• Міжнародна асоціація флебологів

Лікування захворювань

• Тромбоз
  • Флебіт
  • Варикоз
  • Венозна недостатність

Виконувані процедури

• Ендовенозна лазерна абляція вен нижніх кінцівок
  • Пінне склерозування варикозно розширених вен
  • Мініфлебектомія вен нижніх кінцівок
  • Clacs терапія
  • Мікросклеротерапія
  • Ультразвкове дослідження судин будь якої локалізації
  • 4-х бандожування при трофічних виразках
  • Підбір компресійного трикотажу

Перевірені відгуки про лікаря

34 Відгуки
Катерина 29 Червень 2021
Дуже гарний лікар. Раджу його всім як фахівця, УЗД діагностика була повністю проведена, консультація була вичерпна. За одну консультацію вирішили всі питання які були стосовно цієї проблеми. Рекомендую
Людмила 15 Березень 2021
Хороший, профессиональный прием1
Николай 26 Січень 2021
Це людина від Бога.Ця людина віднеслася з великою повагою. На всі питання лікар відповів дуже коректно. Дуже вдячна.
Наталія 19 Січень 2021
Лікар професійний, уважний!
Юлія 18 Січень 2021
Я з цим лікарем співпрацюю с 18 го року. Дуже подобається як фахівець, професіонал своєї справи, дуже уважний і легко з ним спілкуватися. Дуже корисні надає поради, під контролем мене тримає після операції. Я дуже задоволена його роботою, я краще цього лікаря не зустрічала, не зважаючи на його молодість він дуже гарний фахівець.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ