Лікар УЗД-фахівець, Флеболог, Судинний хірург Мішнев Василь Сергійович на Doc.ua

Відгуки про Мішнев Василь Сергійович

Лікар має великий досвід лікування варикозної хвороби різної складності та володіє всіма сучасними методиками діагностики та лікування варикозу. Лікар провів понад 25000 УЗД досліджень та консультацій та понад 1500 операцій по лікуванню варикозу у жінок та чоловіків.

Перевірені відгуки про лікаря 52 відгуки

Анастасія 01 Квітень 2024
Дуже тактовний лікар, візит пройшов супер! Мені було дуже комфортно, уважно вислухав, на усі мої питання (безглузді, нормальні, на мою думку) дуже тактовно усе пояснив.
Микола 03 Лютий 2024
Лікар дуже сподобався, все було доволі інформативно, питань ніяких немає. Лікування призначено. Будемо і надалі співпрацювати з цим лікарем.
Валентина 13 Січень 2024
Гарний лікар, добре проконсультував, візитом задоволена.
ольга 03 Жовтень 2023
Якісний рівень. Лікар дохідливо пояснив, зробив необхідні обстеження, надав роз'яснення, пояснив усі перспективи подальшого розвитку проблеми, щоб розуміти як з цим жити та що робити, наскільки терміново потрібно розпочинати з цим щось робити.
Оксана 12 Серпень 2023
Микола 01 Липень 2023