Лікар УЗД-фахівець Шукало Ігор Володимирович на Doc.ua

Шукало Ігор Володимирович

Консультація від 450 грн
Ігор Володимирович - спеціаліст вищої категорії, володіє широким спектром методик діагностики в області проведення ультразвукового обстеження. Здійснює наступні види УЗД: органів черевної порожнини (печінки, печінкових проток, підшлункової залози, селезінки, жовчного міхура), нирок і надниркових залоз, сечового міхура, органів калитки, м'яких тканин, лімфовузлів і ін.
CHECK-UP з УЗД "Здоров'я молочної залози"
04:34:29
CHECK-UP з УЗД "Здоров'я печінки"
04:34:29
CHECK-UP з УЗД "Здоров'я підшлункової залози"
04:34:29
CHECK-UP з УЗД "Здоров'я сечового міхура"
04:34:29
CHECK-UP з УЗД "Здоров'я простати"
Чек-ап - це комплекс досліджень, які інформують про стан Вашого здоров'я та допомагають виявити первинні прояви хвороб. Це дійсно дієвий спосіб профілактичної діагностики, який дає найточнішу інформацію про стан здоров’я та дозволяє якнайшвидше відреагувати на зміни в організмі. Відсутність регулярних проф.оглядів призводить до того, що у 70% пацієнтів рак простати діагностують вже на 3-й та 4-й стадії. Але існує й безліч інших захворювань простати, які перший час можуть протікати й безсимптомно (кіста, простатит, аденома простати та інші), але саме своєчасна діагностика здатна допомогти прискорити одужання та запобігти виникненню ускладнень та негативних наслідків для організму.