Лікар Дерматолог Гасан Олена Юріївна на Doc.ua

Відгуки про Гасан Олена Юріївна

Консультація від350 грн
Олена Юріївна лікар вищої категорії. Виконує різні процедури по косметології (контурна пластика, мезотерапія, косметичні маски, лікувальний масаж, криохирургия, апаратна косметологія і т.д.); дерматології (діаскопія, визначення псориатического феномена, біопсія шкіри і т.д.); венерології (катетеризація уретри, виявлення вагінального, уретрального трихомоніазу, гонокок і т.д.).
Відгуки

Перевірені відгуки про лікаря 142 відгуки

Олена 08 Липень 2024
Лікар дуже сподобалася, чудово мене проконсультувала, надала всі необхідні рекомендації.
Сергій 17 Червень 2024
Сподобалось відношення лікаря до пацієнта, та й взагалі, консультація пройшла саме так, як була повинна пройти, я задоволений.
Наталія 13 Травень 2024
Лікарка уважна, приділила мені достатньо часу, все пояснила, надала рекомендації, наразі з нею на зв'язку, в разу чого звертатимуся до неї. Дякую!
Тетяна 25 Березень 2024
Дуже сподобався цей лікар. Тепер завжди тільки до цього спеціаліста буду звертатися за допомогою. Дуже кваліфікований, хороший спеціаліст, дуже добре знає свою справу.
Ольга 25 Березень 2024
Дуже все сподобалася лікар. Видно, що лікар кваліфікований, професійний спеціаліст. Я повністю задоволена і лікарем і самим візитом.
Ольга 11 Березень 2024
Все дуже сподобалося на візиті. Дуже хороший, добрий лікар.
Віталій 26 Лютий 2024
В цілому, добре оглянула пояснила мені про мою проблему, консультацією залишився задоволеним.
Виктория 11 Грудень 2023
Вперше була на візиті у лікаря. Лікар все добре оглянула, на всі питання відповіла. Все добре пройшло.
Інна 04 Грудень 2023
Лікар була дуже уважна, ставила багато питань, призначила ліки, я задоволена
Роман 13 Листопад 2023
Все добре, дякую