Лікар Артролог, Ревматолог Панін Артем Валерійович на Doc.ua

Панін Артем Валерійович

Лікар вищої категорії
12 років досвіду
Дорослі
Панін Артем Валерійович лікар-ревматолог вищої категорії. Також він має дві додаткові спеціальності - ультразвукова діагностика і клінічна імунологія. Є автором 20 наукових робіт, серед яких і 1 монографія.
Меділенд
ул. Маршала Рыбалка, 11-Бна карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Вт 19 Жовтень Ср 20 Жовтень Чт 21 Жовтень
Рейтинг лікаря розраховується на основі

Курси

• 2010 р. - здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук;
  • 2014 р. - присвоєно вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «ревматологія».

Виконувані процедури

Діагностика і лікування різних ревматичних захворювань.

Перевірені відгуки про лікаря

36 Відгуки
К Юлия О 29 Серпень 2021
На своём пути встретила огромное количество врачей, но худшего впечатления, чем этот доктор, не оставлял ни один. Осмотр суставов «на отвали», при том что я сказала что страдают все суставы, посмотрел только руки. Никаких рекомендаций, кроме уже известных и принимаемых мною препаратов. Нелепые советы, не относящиеся к моей проблеме. Ноль заботы о пациенте, а даже наоборот эмоциональное угнетение. Очень жалею потраченного времени и нервов, наивно доверилась хорошим отзывам, которые, к слову, вообще не понятно откуда в таком количестве.. Категорически не рекомендую, особенно при тяжёлых болезнях.
Татьяна 09 Лютий 2018
Внимательный доктор. Все хорошо. Все устроило.
Кристина 07 Жовтень 2017
Очень все доходчиво объяснил . Диагноз почти сразу поставил. Претензий к квалификации врача нет.
Валентина 15 Вересень 2017
Самый высший балл этому доктору! Хороший врач.
Людмила 12 Серпень 2017
Все хорошо, все понравилось, очень внимательный, хороший доктор, приятный. Все объяснил, все показал, все рассказал и дал консультацию.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ