Лікар Ревматолог Панін Артем Валерійович на Doc.ua

Відгуки про Панін Артем Валерійович

Консультація від1200 грн
Панін Артем Валерійович лікар-ревматолог вищої категорії. Також він має дві додаткові спеціальності - ультразвукова діагностика і клінічна імунологія. Є автором 20 наукових робіт, серед яких і 1 монографія.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 57 відгуків

Володимир 13 Червень 2024
Прийомом задоволений, консультація гарна, все дуже добре було, дякую.
Надія 06 Травень 2024
Доктор замечательный специалист, очень хорошо принял, все рассказал и объяснил. Рекомендую
Сергій 04 Травень 2024
Федір 01 Травень 2024
Лікар кваліфікований, доступно пояснив, без води, нічого зайвого, все швидко, мені сподобався прийом
Юлія 06 Квітень 2024
Візит пройшов прекрасно, все було чудово.
Орися 18 Березень 2024
Загалом враження дуже позитивні. Лікар уважно і докладно обстежив, пояснив усі нюанси, дав направлення на обстеження. Незабаром підемо на повторну консультацію за результатами обстеження. Видно, що лікар досвідчений і кваліфікований, проте хотілося б, щоб тон спілкування був дещо делікатніший, це важливо, щоб емоційно чутливі пацієнти не замикалися в собі і йшли на контакт. Проте ми не емоційно чутливі, то нам не заважало ))) Думаю, лікар має просто такий досить строгий стиль спілкування.
Дар'я 02 Березень 2024
Цілком задоволена прийомом, кваліфікований лікар, корисні поради, звертатимусь і рекомендую.
Дарія 14 Лютий 2024
Візит пройшов нормально. Лікар уважний, все добре пояснив, надав хороші рекомендації. Все було в порядку, задоволена візитом.
Аліна 07 Лютий 2024
Сподобалась онлайн консультація - усе пройшло швидко, якісно та зрозуміло.
Ілля 25 Січень 2024
Лікар досвідчений, але використовував забагато наукових медичних термінів, через що я не все розумів, доводилося постійно уточнювати висновки і наступні кроки. Здавалося, що лікар трохи кайфує від своєї розповіді і що він це знає, а не намагається допомогти
5 6 chevron_right