Лікар Психолог, Психотерапевт Черняк Анастасія Валеріївна на Doc.ua

Відгуки про Черняк Анастасія Валеріївна

Одна з найбільш затребуваних психологів-психотерапевтів у Києві. Займається лікуванням депресії, порушень сну, неконтрольованої агресії, дратівливості, панічних нападів, страхів, стресу та розладів складних життєвих обставин (конфлікти в сім'ї, на роботі, тяжка хвороба, розрив стосунків, втрата чи розлучення). Допомагає у вирішенні життєвих проблем. Також веде прийом англійською мовою. Анонімно та конфіденційно.

Перевірені відгуки про лікаря 303 відгуки

Маргарита 09 Квітень 2024
Спеціаліст сподобався, консультація теж сподобалася. Пройшло все досить інформативно та добре.
Максим 26 Січень 2024
Сподобались ставлення, питання та розуміння лікаря.
Аліна 24 Січень 2024
Лікарка мені сподобалась, уважно мене вислухала стільки скільки потрібно було, цікаво та зрозуміло розповіла про розв'язання питання. Буду надалі з нею співпрацювати.
Анна 19 Січень 2024
Онлайн консультація пройшла добре, лікарка кваліфікована, все сподобалося, дякую.
Ольга 16 Січень 2024
Сподобались підхід, правильні рекомендації, нічого зайвого. Надала завдання, дуже ґрунтовний підхід.
Ольга 09 Січень 2024
Дуже професійна, розташувала до себе. Консультація пройшла супер чудово.
Віталіна 05 Жовтень 2023
Консультація пройшла не погано, але мені чогось не вистачило.
Анастасія 31 Серпень 2023
Дякую доктору Черняк за професійну підтримку. Її дбайливий підхід допоміг мені впоратися з моїми емоційними проблемами.
София 24 Серпень 2023
Хотела бы отметить высокий профессионализм и заботу, которые проявляет Анастасия Валериевна во время онлайн консультаций. Ее умение слушать и задавать точные вопросы помогли мне лучше понять свои проблемы и найти пути их решения
Ольга 31 Липень 2023
Консультация прошла очень содержательно. Видно, что врач Анастасия Валериевна опытная, грамотная, разбирается в своём деле. Проблемы мои разобрали, получила квалифицированные рекомендации. Спасибо большое. Рекомендую!
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right