Лікар Психолог, Психотерапевт Черняк Анастасія Валеріївна на Doc.ua

Відгуки про Черняк Анастасія Валеріївна

Консультація від1700 грн
Одна з найбільш затребуваних психологів-психотерапевтів у Києві. Займається лікуванням депресії, порушень сну, неконтрольованої агресії, дратівливості, панічних нападів, страхів, стресу та розладів складних життєвих обставин (конфлікти в сім'ї, на роботі, тяжка хвороба, розрив стосунків, втрата чи розлучення). Допомагає у вирішенні життєвих проблем. Також веде прийом англійською мовою. Анонімно та конфіденційно.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 307 відгуків

Альона 14 Червень 2024
Лікар дуже приємна жінка. Дійсно було легко спілкуватися з цим лікарем. Плануємо і надалі співпрацювати саме  з цим лікарем у майбутньому.
Марія 10 Травень 2024
Підтримка Анастасії Валеріївни та її поради допомагають мені справлятися з емоційним стресом та тривогою. Дуже вдячна їй за допомогу.
Артем 10 Травень 2024
Консультація мене цілком влаштувала, все добре, дякую.
Максим 10 Травень 2024
Звернувся до Анастасії Валеріївни із проблемами у відносинах. Її сімейна психотерапія допомогла мені та моєї партнерки знайти нові способи спілкування та вирішувати конфлікти. Результати були чудові
Маргарита 09 Квітень 2024
Спеціаліст сподобався, консультація теж сподобалася. Пройшло все досить інформативно та добре.
Максим 26 Січень 2024
Сподобались ставлення, питання та розуміння лікаря.
Аліна 24 Січень 2024
Лікарка мені сподобалась, уважно мене вислухала стільки скільки потрібно було, цікаво та зрозуміло розповіла про розв'язання питання. Буду надалі з нею співпрацювати.
Анна 19 Січень 2024
Онлайн консультація пройшла добре, лікарка кваліфікована, все сподобалося, дякую.
Ольга 16 Січень 2024
Сподобались підхід, правильні рекомендації, нічого зайвого. Надала завдання, дуже ґрунтовний підхід.
Ольга 09 Січень 2024
Дуже професійна, розташувала до себе. Консультація пройшла супер чудово.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right