4.6
Лікар Мамолог, Онколог, Проктолог, Хірург Кравченко Олександр Віталійович на Doc.ua

Кравченко Олександр Віталійович

41рік досвіду
Лікар хірург-онколог вищої категорії, доцент, кандидат медичних наук, керівник напрямку з питань невідкладної онкохірургії, невідкладної онкології і загальної хірургії
4.6
  • Наукове звання - доцент (стаж клінічної, викладацької та педагогічної роботи на кафедрі онкології НМУ ім. О.О. Богомольця протягом 17 років)
  • Захист кандидатської дисертації на тему «Комплексне лікування (хіміотерапевтичне і хірургічне) місцево-поширених і дисемінованих форм колоректального раку» за двома спеціальностями «Хірургія» (2003) і «Онкологія» (2007)
  • Автор монографії «Пухлини м'яких тканин», співавтор монографії «Лікування больового синдрому в онкології», базового підручника з онкології для студентів старших курсів медичних вузів «Сучасні алгоритми в онкології», ситуаційних завдань по онкології для студентів медичних ВУЗів, збірки лекцій з клінічної онкології, посібників з практичних занять в онкології для медичних ВУЗів
  • Автор і співавтор 50 наукових та друкованих робіт, 4 раціоналізаторських пропозицій, заявок на винаходи, патентів в області хірургії, онкохірургії, розробці нових інструментів і способів дренування, методичних рекомендацій, актів впровадження нових методів лікування в широку клінічну практику
  • Неодноразові виступи по телебаченню з питань найбільш актуальних напрямків в галузі медицини, медичної науки, здорового способу життя
  • Багаторічна клінічна бездоганна робота відзначена грамотами Міністерства охорони здоров'я України, департаменту охорони здоров'я при КМДА, мера м.Києва, Київради, профспілкових організацій, депутатів райради та адміністрації Голосіївського району м. Києва, нагороджений іменним годинником від голови КМДА, грамотами за активну пропаганду здорового способу життя серед молоді від декількох університетів і гімназій
  • Неодноразовий учасник і доповідач на з'їздах, онкологів України та держав СНД з міжнародною участю (виступи, тези, стендові доповіді) в онкохирургическое практиці
  • Нагороджений медаллю Знак Пошани «Здоров'я нації» від Національної Медичної Палати України (2019)

Освіта

• Київський медичний інститут ім. О.О. Богомольця (1989)
  • Інтернатура за фахом «Онкохірургія» (1990)

Курси

• Удосконалення з напрямів: Загальна хірургія, клінічна маммологія, колопроктологія, невідкладна хірургія, судинна хірургія, лапароскопічна хірургія, фармакотерапія в онкології, пульмонологія, органіізація охорони здоров’я, алгоритми дій в сфері медицини, катастроф ы виникнення надзвичайних ситуацій.

Виконувані процедури

• Хірургія пухлин м'яких тканин, шкіри, пухлин голови та шиї, кінцівок, молочної залози, шлунка, хірургічних захворювань селезінки, пухлин товстої і прямої кишки, органних і неоргані пухлин заочеревинного простору, пухлинних і непухлинних захворювань черевної порожнини, пухлин кісток, що розпадаються і місцевопоширених пухлин в різних областях онкології, невідкладної онкохірургії
  • Хірургія кишкової непрохідності пухлинного і неопухолевого генезу
  • Оперативні втручання при механічній жовтяниці
  • Невідкладна онкохірургія і невідкладна онкологія (лікування ускладнень, пов'язаних з місцевим поширенням пухлинного процесу: аррозивні внутрішні і зовнішні кровотечі, розпад і перфорація пухлини, обтураційні пухлинні ускладнення, патологічні свищі - ректовагінальні, трахеошлункові і т.д., гнійно-септичні ускладнення, перитоніти, пухлинна інтоксикація, больовий синдром, гострі виразки шлунково-кишкового тракту
  • Інтенсивна терапія в онкології, онкохірургії, неотло жной онкохірургії
  • Лімфоденектомія при різних локалізаціях меланоми та ін. злоякісних пухлин, які потребують прецизійної лімфодессекції з максимальним збереженням нервових і судинних колатералей
  • Реконструктивно-відновлювальні операції на товстій, прямій і тонкій кишці, закриття ілео-, колостом, кишкових свищів, параколостомічних гриж та інших ускладнень, пов'язаних з наявністю ілео-, колостоми, післяопераційних гриж черевної стінки, післяопераційної спайкової хвороби черевної порожнини
  • Симптоматичні хірургічні втручання в онкології (гастростоія, трахеостомія, еюностомія, ілеостомія, колостомія, уретрокутанеостомія, обхідні біліодігістивні і гастроінтестинальні анастомози)
  • Різні види ампутації і екзартікуляціі кінцівок
  • Симультанні операції в онкології з приводу конкуруючих і супутніх захворювань (жовчнокам'яна хвороба, холецистит, апендицит, мезентеріальний тромбоз, варикозне розширення вен, грижі, виразкова хвороба, фіброміома матки, кісти яєчників)
  • Амбулаторна мала і поліклінічна хірургія
  • Хірургічна допомога хворим з поширеними і ускладненими формами злоякісних новоутворень, яким раніше було відмовлено в оперативному лікуванні (т.зв. операції «відчаю»)
  • Паліативні (ціторедуктивні) операції при пухлинах молочної залози, черевної порожнини, м'яких тканин, кінцівок, шкіри

Перевірені відгуки про лікаря

5 Відгуки
Галина 26 Лютий 2024
Візит пройшов добре. Лікар дуже сподобався і візит теж. Сподобалося, далі буду лікуватися у цього лікаря, лікар дуже добре надав рекомендації. Зробив все швидко, оперативно та якісно. Це дійсно лікар від Бога.
Юлія 04 Жовтень 2023
Лікаря знаю вже давно і їхала з правого берега міста навмисно саме до цього лікаря. Я дуже задоволена
Микола 06 Лютий 2023
Евгений 15 Січень 2022
Направлено до клініки
Явдокія 30 Грудень 2021
Я была мягко говоря в шоке от визита к Кравченко Александру Витальевичу, привела на приём маму, пожилого человека, времени нам он уделил минуты две, не больше, бегло взглянув, отправил на анализы, и перенаправив к ЛОРу, не предоставив ни каких либо рекомендаций, сказав что её можно посмотреть в интернете, и каких либо заключений о консультации, но оплату взял как за полноценную консультацию. Рассчитывали, что в частной клинике будет более внимательное отношение, какая-то моральная поддержка к пациентам, к тому же с онкологией. О том, что результат анализа будет готов только завтра, нас тоже ни кто не предупредил, и мы просидели под кабинетом в ожидании очень долго, в общей сложности в клинике провели больше двух часов, с учётом того, что Александр Витальевич уделил аж две минуты! Ни в коем случае я не рекомендую этого врача, неуважительный, невнимательный, и несмотря на его опыт роботы, он не показался мне специалистом! Не ходите к нему!