Харків
Лікар Трихолог, Дерматовенеролог Шмелькова Катерина Сергіївна на Doc.ua

Відгуки про Шмелькова Катерина Сергіївна

21рік досвіду
Дерматовенеролог, дитячий дерматолог. Професійні інтереси - шкірні алергічні захворювання, такі як атопічний дерматит, контактний дерматит, кропив'янка та інші, вугри (акне), бактеріальні шкірні інфекції, хвороби шкіри та нігтів, спричинені грибків, псоріаз, різноманітні захворювання нігтів і волосся, тріхоскопія, захворювання, що передаються статевим шляхом, дитячі дерматози

Перевірені відгуки про лікаря 87 відгуків

Альона 10 Квітень 2024
Доволі приємна лікарка, професійно проконсультувала, відповіла на всі запитання, мені сподобався прийом, рекомендую. Дякую!
Ганна 12 Березень 2024
Добре пройшов візит. Дуже добре поспілкувалися з лікарем. Було досить приємно спілкуватися з лікарем, лікар надав чіткі рекомендації, буду їх виконувати. Наразі я дуже задоволена усім.
Дарина 06 Березень 2024
Отримали дуже змістовну консультацію, лікарка виявила проблему, розповіла, як її лікувати, процес лікування та його особливості, ми дуже задоволені, дякую.
Валерія 19 Січень 2024
Прийомом у трихолога задоволена., лікарка мені все пояснила по моїй проблемі та надала рекомендації і поради. Дякую!
Ольга 19 Січень 2024
Все сподобалося, дякую.
Виктория 12 Грудень 2023
Очень приятный доктор, очень профессиональный, я осталась очень довольна
Людмила 01 Грудень 2023
Лікар сподобалась
Ярослав 17 Листопад 2023
Лікарка компетентна, добре знає свою справу та на своєму місці знаходиться. Рекомендую
Аліна 14 Листопад 2023
Мені дуже сподобалась лікар, дуже комунікабельна, зразу зробила огляд, назначила терапію. За деякими обставинами в клініці пройти весь курс не зможу, лікар зрозуміла ситуацію, запропонувала зразу почати лікування, а далі лікар розпише лікування. Мені дуже сподобалось
Карина 10 Листопад 2023
Добре проконсультувала, усе пояснила, надала допомогу. Залишилась задоволеною.
5 6 7 8 9 chevron_right

Всі лікарі Харків