Харків
Лікар Психолог Зайцева Ксенія Борисівна на Doc.ua
4.6

Відгуки про Зайцева Ксенія Борисівна

У сферу професійної діяльності Ксенії Борисівни входять питання труднощів у дитини: психомовної затримки, страхи, агресивна поведінка, замкненість, невротичні симптоми, проблеми в школі, складності у відносинах з дитиною; підліткові труднощі: комп'ютерні залежності, невпевненість в собі, низька самооцінка, немає друзів, складності в самовизначенні; переживання різного спектру у дорослих: страхи, кризові стани, підвищена збудливість, тривожність, перестомлюваності, складнощі у взаєминах з партнером, втрата сенсу життя і багато іншого. Також здійснюється психологічна підтримка під час вагітності, перших років життя з малюком: післяпологова депресія, батьківські тривоги і турботи про немовля, привчання до горщика, адаптація в дитячому саду. В роботі використовується психоаналітичний підхід і метод за критеріями міжнародних стандартів EFPP (Європейська асоціація психоаналітичної психотерапії), IPA (Міжнародна психоаналітична асоціація)
4.6
Відгуки

Перевірені відгуки про лікаря 42 відгуки

Алина 21 Вересень 2023
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Наталия 15 Лютий 2022
Ситуацію виправлено
Татьяна 04 Лютий 2022
Прием прошел не так как я ожидала. Врач показался не компетентным.
Зайцева Ксенія Борисівна 11 Лютий 2022
«Татьяна, я искренне сожалею, что за время нашей консультации не появилось доверие ко мне, как к специалисту, я понимаю, но и такое тоже случается.. Желаю успехов в поиске специалиста, который подойдёт и устроит Вас. Благодарю за посещение. С уважением, Ксения Борисовна.»
Елена 25 Січень 2022
Екатерина 27 Грудень 2021