Дніпро
Лікар Дієтолог, Ендокринолог Гринько Юрій Станіславович на Doc.ua

Гринько Юрій Станіславович

Юрій Станіславович висококваліфікований лікар - ендокринолог, дієтолог, в якості спікера бере участь в семінарах з питань коригування ваги і здорового харчування. Також доктор є головним фахівцем в навчальній програмі при Дніпропетровському Wellness-центрі. Лікар визначає рівень цукру в крові, становить особистий щоденник харчування, лікує ожиріння і багато іншого.
Відгуків
Про лікаря

Досвід роботи:

• 1986 р. - лікар-ендокринолог в Межівський ЦРЛ Межівського району Дніпропетровської області;
  • 1995 р. - призначений на посаду заступника головного лікаря в тій же лікарні.
  • Зараз працює в Медичному центрі доктора Король.
Освіта
  • Днепропетровский медицинский институт по специальность - лечебное дело, специализация эндокриноголия, (1986 г .);
  • интернатура в обласной клинической больнице им. Мечникова (1986 г.).
Курси
  • 1989 р. - Вінницький медичний інститут М.І.Пирогова, факультет удосконалення лікарів, «Вибрані питання клінічної ендокринології»;
  • 1996 р. - Харківський інститут удосконалення лікарів, «Ендокринологія», (передатестаційний);
  • 1996 р. - ДГМА, ФПО «Організація і управління охороною здоров'я», (тематичний);
  • 1996 р. - ДГМА, ФУВ №1 «Організація і управління охороною здоров'я»;
  • 2001 р. - ДГМА ФПО «Організація і управління охороною здоров'я», (передатестаційний);
  • 2001 р. - Харківська медична академія післядипломної освіти, «Ендокринологія», передатестаційний цикл;
  • 2004 р. - ДГМА, ФПО «Менеджмент і маркетинг в охороні здоров'я», (тематичний);
  • 2004 р - ДГМА, ФПО «Організація і управління охороною здоров'я», (передатестаційний);
  • 2006 р. - Вінницький національний медичний університет ім.М.І.Пирогова, «Ендокринологія»;
  • 2009 р. - ДГМА, ФПО «Організація і управління охороною здоров'я», (передатестаційний);
  • 2009 р. - ДГМА, ФПО «Менеджмент і маркетинг в охороні здоров'я», (ТУ);
  • 2010 р. - Курс лекцій «Основи дієтології та консультування з питань харчування».
Участь в асоціаціях

Директор громадської організації «Асоціація лікувального та оздоровчого харчування в Дніпропетровській області».

Лікування захворювань
  • Ожиріння
  • Цукровий діабет
  • тиреотоксикоз
  • Тиреоїдит
Послуги
  • консультація та лікування;
  • визначення рівня цукру крові;
  • діагностика на аналізаторі (процентний вміст жирової і м'язової тканини, відсоток води в організмі, щільність кісткової маси і т.д.);
  • складання особистого щоденника харчування.

Всі лікарі Дніпро