Дніпро
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець Кияненко Віталій Анатолійович на Doc.ua

Відгуки про Кияненко Віталій Анатолійович

Консультація від 800 грн
Репродуктолог, в своїй роботі стикається і вирішує такі проблеми з жіночим здоров'ям як безпліддя, запальні патології шийки матки, гормональні порушення в репродуктивній системі, патології вагітності. Також лікар займається оперативною гінекологією
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 20 відгуків

Елена 23 Листопад 2023
Все сподобалось, лікар відповів  на усі питання, відповіді були конструктивні. Було добре відношення, все що я хотіла почути, я почула.
Алла 16 Серпень 2023
Всё что хотела услышать, услышала: очень подробно всё рассказал, дал отличные рекомендации. Осталась всем довольна.
Наталія 23 Березень 2023
Анна 06 Грудень 2021
Екатерина 24 Листопад 2021
Людмила 15 Квітень 2021
Доктор ответил на все вопросы, которые интересовали. Рассказал и объяснил все что интересовало. Довольная. Меня все устроило.
Ольга 03 Березень 2020
Доктор очень внимательный, выслушал все жалобы. Доступно объясняет, на доступном языке. И рассказал план действий, очень рады общению.
Светлана 18 Грудень 2019
Юлия 18 Вересень 2019