Дніпро
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець Кияненко Віталій Анатолійович на Doc.ua

Кияненко Віталій Анатолійович

Репродуктолог, в своїй роботі стикається і вирішує такі проблеми з жіночим здоров'ям як безпліддя, запальні патології шийки матки, гормональні порушення в репродуктивній системі, патології вагітності. Також лікар займається оперативною гінекологією

Досягнення

• Віталій Анатолійович захистив дисертаційну роботу «Дисфункція плаценти у жінок з гіперандрогенією в анамнезі»
  • Віталій Анатолійович проходив стажування в мережі клінік «Мать и дитя» (Київ, Москва, Санкт-Петербург)
  • Автор/співавтор 5 наукових публікацій

Освіта

• Медицинский институт Сумского Государственного Университета (2008)
  • Интернатура на базе Сумского перинатального центра (2011)
  • Очная аспирантура Кафедры акушерства и гинекологии Медицинского института СумГУ (2014)

Курси

• Курс підвищення кваліфікації по темі «Основи гістеро-і лапароскопії в гінекології» (2014)
  • Спеціалізація «Ультразвукова діагностика» (2014)
  • Курс підвищення кваліфікації по темі «Репродуктивне здоров'я сім'ї – безплідний шлюб» (2014)
  • Навчальний семінар Clinical Observation Program for Fertility, Skive, Denmark (2016)

Участь в асоціаціях

• Українська асоціація репродуктивної медицини
  • Європейська асоціація репродуктивної медицини
  • Асоціація акушерів-гінекологів України (ААГУ)

Виконувані процедури

• Кольпоскопія
  • УЗД-діагностика з використанням вагінального датчика
  • Діагностичне вишкрібання та ін.

Перевірені відгуки про лікаря

20 Відгуки
Елена 23 Листопад 2023
Все сподобалось, лікар відповів  на усі питання, відповіді були конструктивні. Було добре відношення, все що я хотіла почути, я почула.
Алла 16 Серпень 2023
Всё что хотела услышать, услышала: очень подробно всё рассказал, дал отличные рекомендации. Осталась всем довольна.
Наталія 23 Березень 2023
Анна 06 Грудень 2021