Дніпро
Лікар Невролог Чепа Віра Григорівна на Doc.ua

Чепа Віра Григорівна

Віра Григорівна надає консультативні та лікувальні процедури дітям з різних питань неврології. Займається лікуванням епілепсії, розладів спектру аутизму, порушень сну, астенічних станів різного походження. Спеціалізується на проведенні ЕЕГ, в тому числі рутинної, в стані сну

Публикації:

• «Досвід спільного лікування неврологом і психотерапевтом хворий генералізованої формою міастенії ». «Сучасні аспекти міждисциплінарних відносин в психоневрології» (2007)
  • «Два випадки синдрому Драве у дітей раннього віку». Журнал «Здоров'я дитини» №4(19) 2009
  • «Досвід застосування тіапрілана в лікуванні тікозние гіперкінезів у дітей». Журнал «Міжнародний неврологічний журнал», №6(36), 2010
  • «Досвід застосування вальпрокому в лікуванні епілепсії та епілептичних синдромів у дітей і підлітків». Журнал «Український вісник психоневрології». Том 19, вип. 3(68) – 2011
  • «Складності диференційної діагностики агорофобіі з панічним розладом і скроневою епілепсією. Випадок з практики». Журнал «Вісник епілептології» №1 (39-40) 2013
  • «Придбана епілептична афазія (синдром Ландау-Клеффнера)». Випадок з практики. Вісник Епілептології №1 (43-44) 2015

Освіта

• Педиатрический факультет Днепропетровского медицинского Института (1991)

Курси

• Курси стажування з дитячої неврології (1992)
  • Навчання методиці комп'ютерного запису і аналізу біоелектричної активності головного мозку у дорослих і дітей
  • ТУ «Актуальні питання з дитячої неврології з основами функціональної діагностики, Дон. МУ (2004)
  • Удосконалення за методикою використання ЕЕГ та ЕЕГ-моніторингу сну в діагностиці пароксизмальних станів (2005)
  • Регулярне проходження дистанційного навчання в режимі on-line Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика МОЗ України, навчання на тематичних та передатестаційних циклах
  • Семінар «Належна клінічна практика. Нормативно-правове регулювання проведення клінічних випробувань, Львів (2016)
  • Постійний читач в режимі онлайн Європейського журналу неврології EFNS
  • Постійний учасник регіональних, національних і міжнародних конференцій, конгресів, симпозіумів
  • ТУ «Клінічна і нейрофізіологічна діагностика захворювань нервової системи у дітей», ХМАПО (2017)
  • Науковий і практичний курс «Practical aspects of recording, reading and interpreting EEG in adults and children», Київ (2017)
  • Участь в науково-практичній конференції «Депресії і тривожні розлади при епілепсії, первезівних розладах розвитку, дегенеративних захворюваннях нервової системи», Львів (2017)
  • ТУ «Пароксизмальні стану епілептичні і іншого генезу у дітей, ХМАПО (2018)

Участь в асоціаціях

• Член української протиепілептичної ліги (з 2004)

Виконувані процедури

• Лікування наслідків травм центральної та периферичної нервової системи, нейроінфекцій, перинатального ураження нервової системи
  • Лікування затримки мовного та психічного розвитку, синдрому гипердинамического з дефіцитом уваги, астенічних станів різного походження, вегетативних дисфункцій, болів різної локалізації

Перевірені відгуки про лікаря

73 Відгуки
Мирон 02 Травень 2024
Ми задоволені консультацією цієї лікарки, на всі питання отримали відповіді, дякую.
Трофім 18 Квітень 2024
Дуже нам сподобалася консультація у цього лікаря. Все пройшло просто чудово.
Олена 15 Квітень 2024
Мирон 13 Лютий 2024
У нас була гостра ситуація яку потрібно було термінового вирішити, бо дитині було некомфортно. Мені не сподобалося, що лікар не дала ніяких рекомендацій з лікування і не назначила лікування на онлайн-консультації, рекомендувала додаткове обстеження.
Тимур 03 Лютий 2024
Хороший доктор, очень понятно, популярно всё объяснила - что, куда, к чему, зачем. До этого, были у другого врача, который на эти же результаты, много чего лишнего, странного на выписывал, а Вера Григорьевна чётко объяснила что нужно делать. Остались полностью довольны консультацией.

Всі лікарі Дніпро