Дніпро
Лікар Невролог Чепа Віра Григорівна на Doc.ua

Відгуки про Чепа Віра Григорівна

Віра Григорівна надає консультативні та лікувальні процедури дітям з різних питань неврології. Займається лікуванням епілепсії, розладів спектру аутизму, порушень сну, астенічних станів різного походження. Спеціалізується на проведенні ЕЕГ, в тому числі рутинної, в стані сну

Перевірені відгуки про лікаря 73 відгуки

Мирон 02 Травень 2024
Ми задоволені консультацією цієї лікарки, на всі питання отримали відповіді, дякую.
Трофім 18 Квітень 2024
Дуже нам сподобалася консультація у цього лікаря. Все пройшло просто чудово.
Олена 15 Квітень 2024
Мирон 13 Лютий 2024
У нас була гостра ситуація яку потрібно було термінового вирішити, бо дитині було некомфортно. Мені не сподобалося, що лікар не дала ніяких рекомендацій з лікування і не назначила лікування на онлайн-консультації, рекомендувала додаткове обстеження.
Тимур 03 Лютий 2024
Хороший доктор, очень понятно, популярно всё объяснила - что, куда, к чему, зачем. До этого, были у другого врача, который на эти же результаты, много чего лишнего, странного на выписывал, а Вера Григорьевна чётко объяснила что нужно делать. Остались полностью довольны консультацией.
Андрій 19 Січень 2024
Онлайн консультація сподобалася, інформативна та змістовна, дякую.
Наталія 18 Січень 2024
Таким форматом спілкування з лікарем, як онлайн консультація, я залишилась дуже задоволена, лікарка уважно мене вислухала, все пояснила, надала відповіді на всі мої запитання, це максимально зручно. Дякую!
Олександр 13 Січень 2024
Дуже розумний лікар, відповідає компетенції, відповіла на усі питання чітко, коротко та усе зрозуміло. Від онлайн консультації отримали усе, що було потрібно, залишились задоволені.
Аким 11 Грудень 2023
Консультація пройшла дуже добре, задоволені таким форматом та результатами і рекомендаціями. Дякую!
Альона 10 Жовтень 2023
5 6 7 8 chevron_right