Дніпро
Лікар Дерматолог, Дерматоонколог Сафанков Валерій Іванович на Doc.ua

Сафанков Валерій Іванович

Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні доброякісних та злоякісних новоутворень шкіри: папіломи, бородавки, невуси, гемангіоми, дерматофіброми, пігментні плями та ін. Також проводить лікування акне, розацеа, себорейного дерматиту та інших захворювань шкіри.
  • Дисертація: «Клініко-епідеміологічні особливості базально-клітинного раку шкіри та удосконалення лікувально-діагностичної допомоги».
  • Захист кандидатської дисертації: «Інститут дерматології та венерології НАМН України» м. Харків, 2014 рік
  • Патент: №78354. Спосіб лікування базально-клітинного раку шкіри, 2013 рік.
  • Поєднує лікарську та наукову діяльність, є автором та співавтором 13 наукових публікацій, у тому числі у закордонних виданнях.

Освіта

• Запорізький медичний інститут закінчив за спеціальністю лікувальна справа, 1994 рік.
  • Донецький медичний університет, надано звання лікаря спеціаліста зі спеціальності дерматовенерологія, 1996 рік.
  • Донецький національний медичний університет, надано звання лікаря спеціаліста зі спеціальності онкологія, 2011 рік.

Курси

• Спеціалізація з онкології (2011).
  • Систематично бере участь у роботі науково-практичних шкіл, конференцій, конгресів для лікарів дерматологів та онкологів, проходить курси підвищення кваліфікації, освоюючи інноваційні методики діагностики та лікування захворювань шкіри.

Участь в асоціаціях

• Українська асоціація лікарів-дерматовенерологів та косметологів (УАЛДВК).
  • Євро-Азіатська асоціація дерматовенерологів (ЄААД).

Виконувані процедури

• Консультація лікаря дерматолога.
  • Консультація лікаря онколога-дерматолога.
  • Цифрова та відео дерматоскопія – експертний рівень.
  • Видалення доброякісних новоутворень шкіри будь-якої складності: радіохвильова хірургія, високочастотна електрохірургія, хірургічне лікування, лазерне лікування, апаратна кріодеструкція.
  • Біопсія шкіри.
  • Естетична дерматохірургія.

Перевірені відгуки про лікаря

403 Відгуки
Лариса 08 Травень 2024
Лікар уважний, вислухав та відповів на всі питання, які мене хвилювали, прийом мене цілком влаштував, дякую.
Ігор 01 Травень 2024
Все було чудово, я задоволений, дякую.
Світлана 01 Травень 2024
Дуже уважний, вислухав мене, все зрозуміло пояснив, склалося враження, що лікар високваліфікований, я задоволена, дякую.
Кіра 18 Квітень 2024
Лікар гарно ставиться до пацієнтів, прийом сподобався
Ксенія 17 Квітень 2024
Все пройшло на відмінно, швидко, інформатиіно, дякую.

Всі лікарі Дніпро