Дніпро
Лікар Невролог, Психіатр, Сімейний лікар Радчук Тетяна Миколаївна на Doc.ua

Відгуки про Радчук Тетяна Миколаївна

Лікар невролог -вертебролог дорослий ,сімейний лікар ! Амбасадор здорового хребта Трішки про освіту - Дніпропетровська державна медична академія (ДДМА)(2009-2015) за фахом Педіатрія , під час навчання працювала ще медичною сестрою у приймальному відділенні дитячої лікарні (2012-2015) Інтернатура на базі ДДМА за спеціальністю загальна практика -сімейна медицина (2015-2017) Ординатура на базі ДДМА за спеціальністю загальна практика -сімейна медицина (2017-2019) Спеціалізація на базі ДДМА за спеціальністю неврологія 2019-2020 Вам до мене якщо у Вас : • мігрень; • головний біль(різного генезу); • невралгія, неврастенія; • протрузії та кили (грижі) міжхребцевого диска; • м’язово-тонічний синдром ; • люмбалгія, ішиас ; • сколіоз; • запаморочення, шум у вухах, підвищена стомлюваність; • безсоння, розлад пам’яті; • судоми, тремор, тик; • оніміння, поколювання в кінцівках; • біль в голові та інших ділянках тіла; • втрата свідомості, порушення координації рухів і рівноваги; • порушення мови, різке погіршення зору. Регулярно підвищую свою кваліфікацію на конференція , де є як слухачем так і доповідачем.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 68 відгуків

Светлана 06 Серпень 2020
Доктор очень вежливая и компетентная в своей специальности, общаться было очень приятно, все понятно и доступно. Я получила удовольствие от консультации. Буду проходить курс лечения, но на первом этапе мне все понравилось.
Светлана 30 Липень 2020
Галина 16 Липень 2020
Артур 30 Червень 2020
Оксана 26 Червень 2020
Мне все доступно объяснили, и рассказали. Я в принципе была во Франции, у доктора такого уровня. И вот обратили моё внимание на этого доктора. Мне все разумно объяснили. Мне понравилось.
Роман 26 Червень 2020
Денис 22 Червень 2020
Наталья 22 Червень 2020
Наталья 22 Червень 2020
Врач очень хороший, все нормально. Сейчас начинаю лечиться, потом будут более точные сведенья. Пока, консультация понравилась. Спасибо!
Марианна 30 Травень 2020
5 6 7 chevron_right