Дніпро
Лікар Дієтолог, Терапевт Пікалова Тетяна Станіславівна на Doc.ua

Пікалова Тетяна Станіславівна

Лікар-дієтолог, працює за такими напрямками як лікування ожиріння, нормалізація мікроелементного балансу, розробка дієтичного харчування при різних захворюваннях.
  • 2002 — Тернопільська Державна  Медична Академія ім. Горбачевського І.Я.,спеціальність «терапія»;
  • 2015  — Дніпровський медичний інститут традиційної і нетрадиційної медицини (Україна), курс «Основи практичної дієтології та консультування   по питанням харчування»;
  • 2015 —  Дніпроовська обласна державна адміністрація, рівень кваліфікаційної категорії за спеціальністю «терапія»: отримано вищу категорію.

/r/n

• Асоціація дієтологів України

/r/n

Консультування

Освіта

• 2001 г —  Тернопольская Государственная Медицинская Академия им. Горбачевского И.Я., специальность «врачебное дело»

Курси

Участь в асоціаціях