Дніпро
Лікар Офтальмолог Русіна Людмила Вікторівна на Doc.ua

Русіна Людмила Вікторівна

Офтальмолог, вищої категорії Русина Людмила Вікторівна має досить значний стаж роботи. Проводить лікування таких захворювань як міопія, гіперметропія, астигматизм, спазм акомодації, астенопії різного походження, косоокість, кон'юнктивіт, блефарит, халязіон, ячмінь.
  • Запорізька медична академія післядипломної освіти МОЗ України присвоєно звання лікаря-спеціаліста за фахом«Дитяча офтальмологія» (2014)

/r/n/r/n

• визначення порушень гостроти зору за допомогою авторефрактометра і проектора знаків;
  • корекція зору: підбір окулярів, контактних лінз;
  • біомікроскопія– огляд переднього відрізка ока на щілинній лампі;
  • огляд очного дна і кута передньої камери за допомогою лінзи Гольдмана;
  • масаж століття при запальних захворюваннях;
  • відновне лікування порушень зору у дітей і дорослих за допомогою апаратів і оригінальних методик

Освіта

• Днепропетровский медицинский институт, офтальмология (1993)

Курси

• масаж століття при запальних захворюваннях;

Перевірені відгуки про лікаря

410 Відгуки
Роман 29 Квітень 2024
Лікар відкритий, доброзичливий, надає повну інформацію, зрозуміла мова, прийом сподобався
Юлия 17 Квітень 2024
Прием понравился, очень довольна визитом к доктору
Єлизавета 16 Квітень 2024
Дуже все сподобалося на візиті. Лікар провів його чітко та інформативно.
Анастасія 15 Квітень 2024
Дуже гарний лікар. Дуже задоволена роботою, проконсультувала, зустріла мене з усмішкою, була довірлива атмосфера. Все пройшло добре, консультацією повністю задоволена.
Олена 06 Квітень 2024
Сподобався цей спеціаліст. Лікар усе детально пояснив, допоміг обрати правильне лікування.

Всі лікарі Дніпро