Дніпро
Лікар Дієтолог Серебрянська Лариса Станіславівна на Doc.ua

Серебрянська Лариса Станіславівна

Лара Серебрянська є досвідченим лікарем-нутриціологом, дієтологом і гастроентерологом, тренером з розвитку та ефективності особистості. За свою тривалу практичну Діяльність Лара Серебрянська заснувала імідж-центр естетики та розвитку особистості «My Sun Life» і «Центр корекції ваги і розвитку особистості».

Пріоритетним напрямком роботи Лари Серебрянської є розробка і надання індивідуальних програм корекції ваги і схем живлення, а також проведення особистих коуч сесій з метою налаштувати клієнта на досягнення мети.

Лара Серебрянська бере активну участь в наукових конференціях і конгресах, з останнього - участь в 5-й української гастроентерологічної тижні, організованої гамно України спільно з Асоціацією гастроентерологів України. Також Лара Серебрянська з 2007 р є партнером Некомерційного партнерства «Здоров'я».

Освіта

• Днепропетровская национальная медицинская академия (ДНМА), медицинский факультет (1997 г.);
  • Специализация по направлению "Терапия", "Диетология", ДНМА (2002 г.).

Курси

• курс лекцій "Основи дієтології та консультування з питань харчування";
  • 2010 року - курси "Дієтологія. Консультування з питань харчування, традиційний і нетрадиційний підхід", Дніпропетровський медичний інститут традиційної і нетрадиційної медицини;
  • регіональні школи підвищення кваліфікації по нутриціології, в тому числі сучасна практична дієтологія, консультування з питань харчування, ЕстетіКонсалтінг, "СпортМедІмпорт" спільно з Laboratoires Equilibre Attitude (Франція) і Laboratoires Ysonut (Франція);
  • навчання, тренінги з особистісного росту з 2002 р Україна (Харків, Дніпропетровськ, Місія "Славутич", ЦПО "Логос"), Данія (Копенгаген) AOSH EU.

Участь в асоціаціях

• Член Асоціації дієтологів України;
  • Член Асоціації лікувального та оздоровчого харчування;
  • Член Асоціації превентивної та антіейджингової медицини.

Лікування захворювань

• Ожиріння

Виконувані процедури

• консультація;
  • діагностика на біоімпедансний аналізаторі (процентний вміст жирової і м'язової тканини; відсоток води в організмі; щільність кісткової маси і т.д.);
  • складання особистого щоденника харчування.

Перевірені відгуки про лікаря

2 Відгуки
Наталья 01 Листопад 2016
Я очень довольна, меня хорошо приняли. Со мной провели хорошую беседу, объяснили все. Я уже скупилась и буду худеть. Я буду ей все докладывать по телефону и через неделю мы еще встретимся. Я считаю, что я похудею. Я ей говорила, что хочу скинуть 40 кг, а она мне сказала, что, приложив усилия, скину еще больше!!! Я буду работать с этим доктором! Я ОЧЕНЬ ДОВОЛЬНА!
Татьяна 07 Травень 2015

Всі лікарі Дніпро