Дніпро
Лікар Хірург, Ендокринолог Матвєєв Костянтин Олегович на Doc.ua

Матвєєв Костянтин Олегович

21рік досвіду
Доктор Матвєєв К.О. є кваліфікованим ендокринних хірургом, який виконує весь спектр малоінвазивних оперативних втручань на щитовидній залозі. Авторству Константа Олеговича належить близько 10 публікацій з питань і проблем оперативної ендокринології.

Костянтин Олегович регулярно відвідує науково-практичні конференції, симпозіуми і конгреси лікарів, серед останніх - XIX з'їзд онкологів України в 2009 р., м. Судак.

• курс "Ендокринна хірургія", Інститут ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка, м. Київ;
  • курс "Малоінвазивні лазерні технології в хірургії", Південно-Уральський державний медичний університет, м. Челябінськ (Росія);
  • 2008 - курс "Експериментальна та клінічна ендокринологія", м. Харків;
  • 2010 року - курс "Актуальні питання клінічної хірургії", м. Львів.
  • Українська асоціація ендокринних хірургів;
  • Асоціація хірургів Дніпропетровської області.
  • консультативний прийом;
  • біопсія щитовидної залози;
  • малоінвазивні операції при патологіях щитовидної залози.

Освіта

• Днепропетровская государственная медицинская академия, специальность "Лечебное дело" (1994 г.).

Курси

/r/n

• 2008 - курс "Експериментальна та клінічна ендокринологія", м. Харків;
  • 2010 року - курс "Актуальні питання клінічної хірургії", м. Львів.

Участь в асоціаціях

• Українська асоціація ендокринних хірургів;
  • Асоціація хірургів Дніпропетровської області.

Виконувані процедури

• консультативний прийом;
  • біопсія щитовидної залози;
  • малоінвазивні операції при патологіях щитовидної залози.

Перевірені відгуки про лікаря

18 Відгуки
Направлено до клініки
Валерія 16 Квітень 2024
Мені порекомендував звернутися до ендокринолога гінеколог, атому, що в мене ще проблема з вузлами на щитовидці, то я спеціально вибирала хірурга-ендоктинолога. Але коли я прийшла до нього, то лікар виказав подив причиною мого до нього візиту, він не спромігся переглянути висновки від лікарів та аналізи, тільки свіже УЗД, сказавши, що нічого страшного, все пройде саме і жодних ліків приймати не потрібно. Мені не сподобався такий підхід лікаря і вдруге, я до нього, не обернуся.
Ольга 02 Березень 2024
Компетентний лікар, професіонал своєї справи, планую повторні візити, мені все подобається.
Тамара 06 Січень 2024
Не дуже сподобалось на візиті. Все якось швидко пройшло, відношення хотілось кращого від лікаря, більше комунікації. Призначень і лікування не було це теж якось не сподобалось.
Анастасія 14 Листопад 2023
Все сподобалось