Дніпро
Лікар Психіатр Вакулінська Ірина Володимирівна на Doc.ua

Вакулінська Ірина Володимирівна

Дитячий психіатр вищої категорії займається лікуванням психологічних поведінкових і емоційних розладів, затримки мовного розвитку, синдрому дефіциту уваги. Працює з дітьми у яких спостерігаються проблеми з адаптацією і порушення шкільних навичок (рахунок, написання, читання), проводить заняття при розумовій відсталості
  • Передатестаційних цикл в психіатрії дитячого віку на базі Київського ІУВ(1992)
  • Тематичні курси «Актуальні питання загальної психопатології, клініки і терапії психічних захворювань» на базі Дніпропетровскої медичної академії і ХМА (1999, 2003, 2009, 2018)
  • Предатестаційний цикл «Психiатрія дитячого віку» на базі ДМА (1999)
  • Предатестаційний цикл «Психіатрія» на базі ДМА (2004)
  • Регіональний міжгалузевий семінар «Шляхи реорганізації системи охорони психічного здоров`я дітей» (2010)
  • Предатестаційний цикл «Психіатрія дитячого віку» на базі ХМА , кафедра післядипломної освіти (2019)
  • Асоціація психіатрів України
  • Психотерапія
  • Розвиваючі заняття для корекції мовлення

Освіта

• 1982 р. Дніпропетровський медичний інститут, спеціальність педіатрія
  • 1985 р. Харківський інститут удосконалення лікарів – курси з дитячої неврології

Курси

• Предатестаційний цикл «Психiатрія дитячого віку» на базі ДМА (1999)
  • Предатестаційний цикл «Психіатрія» на базі ДМА (2004)

Участь в асоціаціях

• енкопрез
  • тики
  • синдром дефіциту уваги
  • СДУГ
  • розлад емоцій та поведінки
  • гіперкінетичне порушення поведінки
  • розлад психологічного розвитку
  • затримка мовного розвитку (ЗНР, алалія)
  • порушення шкільних навичок (рахування, писання, читання)
  • тривожні розлади
  • синдром адаптації
  • органічний емоційно - лабільний розлад
  • розумова відсталість
  • готовність дитини до школи

Перевірені відгуки про лікаря

54 Відгуки
Марія 30 Березень 2024
Все дуже сподобалося на візиті у цього спеціаліста.
Микита 09 Березень 2024
Лікар спеціаліст, вона надала багато рекомендацій, я отримав дуже багато цінних рекомендацій.
Платон 24 Лютий 2024
Лікаркам чудова людина. Рекомендую
Софія 14 Лютий 2024
Мені сподобався візит, лікар задовольнила усі мої запити.
Тигран 20 Грудень 2023
Компетентний лікар. Дав повне роз'яснення, назначив лікування,  пояснила  в чому причина, ми отримали відповіді на всі питання. Лікар Сподобався. Будемо ще іти до цього лікаря.

Всі лікарі Дніпро