Дніпро
Лікар Психіатр, Психотерапевт Єфимова  Ірина  Анатоліїва на Doc.ua

Відгуки про Єфимова Ірина Анатоліїва

Лікар другої категорії
Ірина Анатоліївна – лікар психіатр, психотерапевт. Спеціалізується на консультативному прийомі, встановленні діагнозу, розробці індивідуального плану лікування та реабілітації, а також корекції лікування за необхідності та контролю за станом пацієнта. Ірина Анатоліївна проводить психотерапію кризових станів, когнітивно-поведінкову психотерапію. Лікує такі захворювання як: депресія, тривожні розлади, панічні атаки, соціофобія, розлади сну та ін.

Перевірені відгуки про лікаря 11 відгуків

Дмитро 05 Березень 2024
Задоволений прийомом, дякую.
Олена 07 Лютий 2024
Сподобалось, що із Іриною Анатоліївною було легко спілкуватись й я змогла з нею відкритись.
Людмила 07 Лютий 2024
Враження приємні. Лікар підібрала для нас лікування. У нас була повторна консультація. Лікування у нас іде на задовільненому рівні, позитивні відгуки з лікування. Лікар дуже ввічлива, кваліфікована, надала нам відповіді на всі наші запитання. Задоволені лікарем
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Тетяна 26 Січень 2024
Мене влаштовує лікар. Немає ніяких претензій і запитань до лікаря.
Володимир 21 Січень 2024
Чуйний лікар. Гарна людина. Приємний лікар, хорошого рівня. Мені подобається. Лікар професіонал високого рівня.
Людмила 18 Січень 2024
Мені дуже сподобався лікар, розпитала все "від А до Я", дуже багато було рекомендацій, назначила нам лікування, дискомфорту не було, дуже приємно було спілкуватися
Юлія 12 Січень 2024
Дуже задоволена прийомом та наданою консультацією, комфортне спілкування та гарні рекомендації і поради. Дякую!
Тетяна 06 Січень 2024
Лікарка уважна, ввічлива, кваліфікована, залишилися тільки позитивні враження, дякую.
Максим 18 Грудень 2023
Лікар дуже уважний, видно що розуміється у своїй справі, назначив лікування.
Ростислав 13 Жовтень 2023

Всі лікарі Дніпро