Дніпро
Лікар Психіатр, Психотерапевт Єфимова  Ірина  Анатоліїва на Doc.ua

Єфимова Ірина Анатоліїва

Лікар другої категорії
Ірина Анатоліївна – лікар психіатр, психотерапевт. Спеціалізується на консультативному прийомі, встановленні діагнозу, розробці індивідуального плану лікування та реабілітації, а також корекції лікування за необхідності та контролю за станом пацієнта. Ірина Анатоліївна проводить психотерапію кризових станів, когнітивно-поведінкову психотерапію. Лікує такі захворювання як: депресія, тривожні розлади, панічні атаки, соціофобія, розлади сну та ін.

Освіта

• Дніпропетровська державна медична академія "Медико-профілактична справа" (2004)
  • Спеціалізація «Психіатрія» на кафедрі психіатрії факультету післядипломної освіти лікарів Дніпропетровської державної медичної академії (2009)
  • Спеціалізація «Психотерапія» на кафедрі психотерапії

Курси

• ТУ «психо-соціальна реабілітація осіб, які стали інвалідами під час проходження військової служби, та інших осіб, які постраждали під час виконання службових обов'язків в Україні» на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти (2016)
  • ТУ «Актуальні питання психіатрії та наркології» на базі ДУ «Дніпропетровська державна медична академія МОЗ України» кафедра психіатрії ФПО(2016)
  • Передатестаційний цикл «Психіатрії» на базі ДУ «Дніпропетровська державна медична академія МОЗ України» кафедра психіатрії (2017)
  • Тематичне удосконалення «діагностика та психотерапія агресивних станів» на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти (2018)
  • Науково-практична конференція «Медико-психологічна реабілітація учасників бойових дій в Україні» Національна ліга психотерапії, психосоматики та медичної психології України, м. Харків (2020)
  • Симуляційний тренінг «невідкладна допомога у психіатрії» Національна ліга психотерапії, психосоматики та медичної психології України, м. Харків (2020)
  • «Фармакотерапія агресивних станів» Національна ліга психотерапії, психосоматики та медичної психології України, м. Харків (2020)
  • ТУ «Проблема вигоряння у медичних працівників та способи корекції» на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти (2020)
  • Вебінар із циклу «Психічні порушення при деменції» «Деменція. Порушення поведінки», Ужгородський національний університет, кафедра психіатрії, неврології, нейрохірургії (2020)
  • Науково-практичний семінар «Шизофренія-Life» – друге засідання, Національна медична академія післядипломної освіти ім. Щупика м. Київ (2020)
  • Сертифікат лекційного курсу Когнітивні порушення. Виражені когнітивні порушення» Ужгородський національний університет, кафедра психіатрії, неврології, нейрохірургії (2021)
  • Сертифікат міждисциплінарного тренінгу “психосоматична практика. Ревматологія». Національний медичний університет ім. Богомольця психотерапії, психосоматики та медичної психології України, м. Харків (2021)
  • Тематичне удосконалення «Психічні порушення у дітей та дорослих, сучасна психофармакотерапія» Національний університет ЗО України ім. Щупика м. Київ (2021)
  • Сертифікат оволодіння практичними навичками «Сучасний погляд на соціалізуючу терапію шизофренії» Національний університет охорони здоров'я України ім. Щупика м. Київ (2021)
  • Сертифікат науково-практичного оn-lne симпозіуму «Персоніфіковані підходи до неврологічної, психіатричної, наркологічної допомоги» Інститут неврології, психіатрії та наркології Національної академії медичних наук України (2021)
  • Сертифікат тренінгу оволодіння практичними навичками «аугментація антидепресантів» Тренінгова компанія «Радегост»(2021)
  • Сертифікат тренінгу оволодіння практичними навичками «Сучасні підходи до лікування шизофренії» Тренінгова компанія «Радегост»(2021)
  • Сертифікат тренінгу оволодіння практичними навичками «Когнітивні порушення в практиці лікаря-психіатра» Тренінгова компанія «Радегост»(2021)

Виконувані процедури

• Консультація
  • Встановлення діагнозу
  • Індивідуальний план лікування та реабілітації
  • Корекція лікування за необхідності
  • Необхідні психодіагностичні тести у динаміці
  • Контроль за станом пацієнта
  • Амбулаторні візити до одужання чи стійкості ремісії
  • Психотерапія кризових станів
  • Когнітивно-поведінкова психотерапія

Лікування захворювань:

• депресія, тривожні розлади
  • панічні атаки, соціофобія
  • розлади сну
  • фобії, ДКР
  • деменція
  • нісенітний розлад, шизоафектіанний розлад
  • соматоформні розлади

11 Відгуки
Дмитро 05 Березень 2024
Задоволений прийомом, дякую.
Олена 07 Лютий 2024
Сподобалось, що із Іриною Анатоліївною було легко спілкуватись й я змогла з нею відкритись.
Людмила 07 Лютий 2024
Враження приємні. Лікар підібрала для нас лікування. У нас була повторна консультація. Лікування у нас іде на задовільненому рівні, позитивні відгуки з лікування. Лікар дуже ввічлива, кваліфікована, надала нам відповіді на всі наші запитання. Задоволені лікарем
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Тетяна 26 Січень 2024
Мене влаштовує лікар. Немає ніяких претензій і запитань до лікаря.
Володимир 21 Січень 2024
Чуйний лікар. Гарна людина. Приємний лікар, хорошого рівня. Мені подобається. Лікар професіонал високого рівня.

Всі лікарі Дніпро