Дніпро
Лікар Проктолог, Хірург Павлов Євгеній Семенович на Doc.ua

Павлов Євгеній Семенович

Євген Семенович - досвідчений фахівець, який володіє передовими технологіями терапії хвороб прямої кишки. За останні 4 роки їм було успішно проведено 500 малоінвазивних втручань з лікування геморою (II-IV ступеня) з використанням інноваційної методики HAL / RAR.
  • Одним з перших на Україні освоїв методику Хал-Рар. За сім років зроблено понад 1000 успішних операцій без ускладнень і рецидивів. Малоінвазивне втручання методом Хал-Рар проводиться за вдосконаленою і оригінальною технологією, розробленою доктором вищої категорії Павловим Євгеном Семеновичем. Ця методика дозволяє робити операції з 2 по 4 стадії геморою і скоротити час операції в три рази, також вона підвищує надійність і створює гарантію успіху неповернення геморою на 95-98%.

Освіта

• Днепропетровский медицинский інститут (1984)
  • Интернатура в Областной клинической больнице им. И. И. Мечникова (1985)
  • Специализация в Германии по лапароскопическим операциям на органах брюшной полости (1993)
  • Специализация в Израиле по лапароскопическому оборудованию (1994)
  • Специализация по лапароскопическим операциям в Институте хирургии и трансплантологии им. А. А. Шалимова НАМН Украины (1995)
  • Специализация по проктологии (2012)

Виконувані процедури

• Геморроїдектомія
  • Висічення тріщини прямої кишки
  • Трансанальне видалення поліпа прямої кишки
  • Висічення параректального свища
  • Висічення епітеліальних втягнень куприка та ін.

Перевірені відгуки про лікаря

107 Відгуки
Олександр 02 Травень 2024
Візит пройшов чудово. Лікар дійсно фахівець вищого класу.
Анатолій 25 Квітень 2024
Лікар чудовий, професійний! Було дуже приємно з лікарем спілкуватися, все розказав, я задоволений візитом до лікаря
28 Березень 2024
Лікар надав мені багато часу, взагалі, я вперше за усе моє життя отримав таку консультацію. Усе пройшло дуже файно, візит дуже сподобався.
12 Березень 2024
Сподобалось відношення лікаря, він добре розказав, показав, доступно пояснив.
Каріна 27 Лютий 2024
 Гарний лікар. Дуже сподобався візит.

Всі лікарі Дніпро