Дніпро
Лікар Андролог, Репродуктолог, Сексолог, Сексопатолог, УЗД-фахівець, Уролог Малишкін Дмитро Ігорович на Doc.ua
21рік досвіду
Я, Малишкін Дмитро Ігорович, уролог-андролог, лікар вищої категорії. Працюю з 2003 року. Консультую пацієнтів віком від 18 років. Як лікар- сексопатолог працюю з 2013 року та можу консультувати пацієнтів рiзного віку з відповідних питань. Спеціалізуюся переважно з питань андрології, репродуктології та сексопатології. Маю 10-рiчний досвiд роботи у медичних центрах репродуктології як лiкар- андролог та сексопатолог. Проводжу ОНЛАЙН- КОНСУЛЬТАЦІЇ (WhatsApp, Telegram, Viber). Напередодні консультацiï ми погоджуємо час проведення, необхiднiсть вiдео- пiдтримки, пацiєнт надсилає всі наявні актуальні результати аналізів та висновків додаткових досліджень. З кожним пацієнтом проводжу докладну консультацію тривалiстю близько 60 хвилин, в ходi якої з'ясовую, яка саме проблема у даного пацiєнта, пояснюю ïï можливi причини та розвиток. Потiм ми разом виробляємо алгоритм-тактику обстеження та лікування (якщо це необхідно). Пiсля завершення консультацiï надаю докладний друкований висновок (консультацію – інструкцію) в електронному вигляді. Основні захворювання, лікуванням яких я займаюся: чоловіче безпліддя; передчасна еякуляція; еректильна дисфункція; зниження статевого потягу (лібідо); «стертий оргазм». Діагностика та корекція андрогенного дефіциту у чоловіків (чоловічий клімакс); лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом; лікування порушення сечовипускання: прискорене сечовипускання, утруднене сечовипускання,болiсне сечовипускання.
  • Я, Малишкін Дмитро Ігорович, уролог-андролог, лікар вищої категорії. Працюю з 2003 року. Консультую пацієнтів віком від 18 років. Як лікар- сексопатолог працюю з 2013 року та можу консультувати пацієнтів рiзного віку з відповідних питань. Спеціалізуюся переважно з питань андрології, репродуктології та сексопатології. Маю 10-рiчний досвiд роботи у медичних центрах репродуктології як лiкар- андролог та сексопатолог. Проводжу ОНЛАЙН- КОНСУЛЬТАЦІЇ (WhatsApp, Telegram, Viber). Напередодні консультацiï ми погоджуємо час проведення, необхiднiсть вiдео- пiдтримки, пацiєнт надсилає всі наявні актуальні результати аналізів та висновків додаткових досліджень. З кожним пацієнтом проводжу докладну консультацію тривалiстю близько 60 хвилин, в ходi якої з'ясовую, яка саме проблема у даного пацiєнта, пояснюю ïï можливi причини та розвиток. Потiм ми разом виробляємо алгоритм-тактику обстеження та лікування (якщо це необхідно). Пiсля завершення консультацiï надаю докладний друкований висновок (консультацію – інструкцію) в електронному вигляді. Основні захворювання, лікуванням яких я займаюся: чоловіче безпліддя; передчасна еякуляція; еректильна дисфункція; зниження статевого потягу (лібідо); «стертий оргазм». Діагностика та корекція андрогенного дефіциту у чоловіків (чоловічий клімакс);  лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом; лікування порушення сечовипускання: прискорене сечовипускання, утруднене сечовипускання,болiсне сечовипускання.
  • Співавтор книги «Чоловіче безпліддя: етіологія, патогенез, класифікація, діагностика та методи лікування», 2016 р. (Горпiнченко I.I., Стусь В.П., Малишкiн Д.I., Полiон М.Ю.)

Освіта

• Дніпропетровська державна медична академія, факультет «Лікарська справа» (закiнчив у 2003 р.)
  • Дніпропетровська державна медична академія, Інтернатура з урології (закiнчив у 2005 р.)
  • Запорізька медична академія післядипломної освіти.
  • Первинна спеціалізація з УЗД (2012р.)
  • Харківська медична академія післядипломної освіти. Первинна спеціалізація з сексопатології (2013р.)

Перевірені відгуки про лікаря

398 Відгуки
Владислав 27 Квітень 2024
Онлайн консультація мене цілком влаштувала, задоволдений отриманою інформацією. Дякую.
Олена 29 Березень 2024
Дуже сподобалася консультація. Пройшло все відмінно.
Юрій 28 Березень 2024
Видно, що людина фахівець, приємний у спілкуванні, гадаю і як людина не погана. Взагалі, як спеціаліст, він на висоті - не вузько профільний, а розуміється у широкому спектрі, щоб бачити проблему з декількох різних планів.
Сергій 16 Березень 2024
Дуже сподобався лікар, сподобалося як лікар мене проконсультував. Консультація пройшла добре, я повністю задоволений усім.
Юрій 11 Березень 2024
Все пройшло чудово, я задоволений, дякую.

Всі лікарі Дніпро