Дніпро
Лікар Психіатр, Психотерапевт Бєляєв  Дмитро Олександрович на Doc.ua

Бєляєв Дмитро Олександрович

Психіатр, психотерапевт. Проводить консультації, призначає і коригує лікування. Допомагає впоратися з такими захворюваннями, як: депресії, панічні атаки, соціофобія, вегето-судинна дистонія, синдром подразненого кишечника, головний біль, безсоння, шизофренія, булімія, анорексія та ін.

Освіта

• Дніпровська державна медична академія за спеціальністю «Лікувальна справа» (2003)
  • Інтернатура за спеціальністю «Психіатрія» при Дніпровській державній медичній академії (2004)

Курси

• Тематичне удосконалення «психо-соціальна реабілітація осіб, які стали інвалідами під час проходження військової служби, та інших осіб,які постраждали під час виконання обов”язків військової служби(службових обов”язків) в Україні » на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти (2016)
  • Тематичне удосконалення «Діагностика та психотерапія тривожних і депресивних розладів» на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти (2018)
  • Тематичне удосконалення «Актуальні питання психіатрії та наркології» (2019)
  • Передатестаційний цикл “Психіатрія”на базі ДЗ «Дніпропетровська мед. Академія МОЗ України» кафедра психіатрії ФПО (2019)
  • Certificate “ Headaches and cognitive disorders” (2019)
  • EACCME
  • Тематичний семінар(школа) “Головний біль та когнітивні розлади” акредитований EACCME (2019)
  • Тематичне удосконалення «Актуальні питання психіатрії та наркології» «Дніпропетровська мед. Академія МОЗ України»кафедра психіатрії, наркології та медичної психології (2020)
  • ІІ науковий конгрес з міжнародною участю “психосоматична медицина ХХІ століття: реалії та перспективи» (2020)

Виконувані процедури

45 Відгуки
Артем 26 Квітень 2024
Лікар зміг допомогти.
Валентина 12 Березень 2024
Лікаря вибирала по відгуках, мені є с ким порівняти. Лікар дійсно хороший, дуже уважний, онлайн консультація мені прийом сподобалася
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Ігор 06 Березень 2024
Все добре було на візиті. Візит пройшов так, як я й очікував. Лікар все доступно пояснив, усе показав та роз'яснив. Виписав дієве лікування.
Інна 07 Лютий 2024
Приємний лікар, гарний фахівець, все було комфортн та невимушено, дякую.
Направлено до клініки
Арина 02 Лютий 2024
Дуже незадоволена, лікар виписав препарати які не підходять, а зараз з ним неможливо звʼязатися, не рекомендую .

Всі лікарі Дніпро