Дніпро
Лікар Ортопед, Травматолог, Ортопед-травматолог Чорненький Антон Вадимович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на ортопедії і травматології. Проводить ультразвукове дослідження кульшових суглобів по Graf (діагностика дисплазії кульшового суглоба), гіпсування за методом Понсеті (лікування клишоногості, вертикального тарана), консервативне лікування плоскостопості у дітей, хірургічне лікування вкорочень кінцівок у дітей, консервативне і хірургічне лікування травм і переломів кісток у дітей
  • 26 статей в Украинских и Зарубежных конференциях

Освіта

• ГУ «Днепропетровская медицинская академия МОЗ Украины» по специализации «Детский хирург» (2016)

Курси

• Харьковская медицинская академия по детской ортопедии и травматологии (2019)

Виконувані процедури

• Ультразвуковое исследование тазобедренных суставов по Graf (диагностика дисплазии тазобедренного сустава)
  • Гипсование по методу Понсети (лечение косолапости, вертикального тарана)
  • Консервативное лечение плоскостопия у детей
  • Хирургическое лечение укорочений конечностей у детей
  • Консервативное и хирургическое лечение травм и переломов костей у детей
  • Лечение косолапости, вертикального тарана, укорочения костей конечностей

Перевірені відгуки про лікаря

11 Відгуки
Гліб 17 Квітень 2024
Прийом сподобався, у лікаря вже не перший раз, дуже гарний спеціаліст, ми задоволені лікарем
Всеволод 17 Квітень 2024
У нас був плановий огляд. Всю необхідну інформацію ми отримали, лікар був дуже уважний, все показував і пояснював чому саме такий висновок по здоровʼю. З боку лікаря все було аргументовано, ми задоволені що у нашої дитини все добре. Лікар пояснив що потрібно робити і як самостійно проводити діагностику в домашніх умовах. У нас найкращі враження від лікаря
Олена 24 Січень 2024
Все сподобалося на візиті.
Валерія 31 Жовтень 2023
Уважний все добре, все поясний, рекомендую.
Владислав 01 Жовтень 2023
Лікар все дуже гарно пояснив. Консультаією залишились задоволені

Всі лікарі Дніпро