Дніпро
Лікар Ортопед, Травматолог, Ортопед-травматолог Чорненький Антон Вадимович на Doc.ua
Консультація від 600 грн
Лікар спеціалізується на ортопедії і травматології. Проводить ультразвукове дослідження кульшових суглобів по Graf (діагностика дисплазії кульшового суглоба), гіпсування за методом Понсеті (лікування клишоногості, вертикального тарана), консервативне лікування плоскостопості у дітей, хірургічне лікування вкорочень кінцівок у дітей, консервативне і хірургічне лікування травм і переломів кісток у дітей
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 13 відгуків

Артем 11 Травень 2024
Нам дуже сподобався прийом, все було чудово. Кваліфікований лікар, ввічливий, розбирається у своїй справі
Андрій 06 Травень 2024
Нам прийом сподобався, гарний лікар, ми задоволені. Дякуємо!
Гліб 17 Квітень 2024
Прийом сподобався, у лікаря вже не перший раз, дуже гарний спеціаліст, ми задоволені лікарем
Всеволод 17 Квітень 2024
У нас був плановий огляд. Всю необхідну інформацію ми отримали, лікар був дуже уважний, все показував і пояснював чому саме такий висновок по здоровʼю. З боку лікаря все було аргументовано, ми задоволені що у нашої дитини все добре. Лікар пояснив що потрібно робити і як самостійно проводити діагностику в домашніх умовах. У нас найкращі враження від лікаря
Олена 24 Січень 2024
Все сподобалося на візиті.
Валерія 31 Жовтень 2023
Уважний все добре, все поясний, рекомендую.
Владислав 01 Жовтень 2023
Лікар все дуже гарно пояснив. Консультаією залишились задоволені
Артем 31 Серпень 2023
Арсеній 12 Липень 2023
Дуже сподобався лікар. Все мені розповів та пояснив, був уважний, дуже грамотний спеціаліст. Задоволені залишились візитом
Назария 05 Серпень 2022
Лікарю дуже вдячні, прийом сподобався

Всі лікарі Дніпро