Дніпро
3.9
Лікар Психотерапевт Новік Олександр Євгенович на Doc.ua

Новік Олександр Євгенович

Олександр Євгенович спеціалізується на лікуванні розладів настрою, депресії, тривожних і панічних розладів, обсесивно-компульсивних розладів, деменції, шизофренії і ін.
3.9

Досвід роботи:

• Обласна психоневрологічна лікарня м. Дніпро, завідувач судово-психіатричним відділенням (1986)
  • Заступник головного лікаря по медчастині (1992)
  • Заступник начальника управління охорони здоров'я Дніпропетровської ОДА (2001)
  • Дніпропетровська філія Української Академії державного управління при Президентові України. Спеціальність: «Державне управління», присвоєно кваліфікацію магістра державного управління (2001)
  • Заступник головного лікаря по медчастині Дніпропетровської облпсихлікарні (2008)
  • Лікар психіатр, психотерапевт в МЦ «Оксфорд Медікал Дніпро» (2020)

Освіта

• Дніпропетровський медичний інститут, спеціальність лікар-психіатр (1978)
  • Клінічна ординатура в Українському інституті удосконалення лікарів, кафедра загальної та судової психіатрії (1984)

Курси

Перевірені відгуки про лікаря

10 Відгуки
Наталя 02 Травень 2024
Анатолий 11 Квітень 2024
Хороший доктор, прием понравился
Направлено до клініки
Дарина 21 Березень 2024
Лікар-психотерапевт та психіатр Новік Олександр Євгенович дуже швидко ставить діагнози. Він не намагається знайти першоджерело проблеми. Він послухав симптоми і одразу зробив вердикт. Разів п’ять запитав чи я працюю і хто буде оплачувати візити, бо я молода. Якщо ви підліток чи юна особа не рекомендую звертатися до цього лікаря або ж звернутися ще до іншого. Можливо у нього такий підхід або він звик працювати тільки в якості психіатра. І не забувайте посміхатися на прийомі інакше вам скажуть, що «Не бачать у ваших очах зацікавленості в одужанні.
Надія 14 Березень 2024
Лікар допоміг мені в критичній ситуації, з лікарем будемо зустрічатися ще, записалася на наступний прийом, зауважень не було
Віталіна 07 Березень 2024
Дуже хороший, уважний лікар