Біла Церква
Лікар Гастроентеролог Чернявська Марина Вікторівна на Doc.ua

Чернявська Марина Вікторівна

Лікар-гастроентеролог, вища категорія. У вирішенні проблем ШКТ лікар керується принципами доказової медицини та затвердженими протоколами лікування

Освіта

• 1989 - закінчила Донецький національний медичний університет, спеціальність «Терапія».
  • 1990 - пройшла інтернатуру за спеціалізацією «Терапія» на базі Донецької обласної клінічної лікарні профзахворювань.
  • 2018 - отримала сертифікат за спеціалізацією «Кардіологія» на базі Запорізької медичної академії.
  • 2019 - отримала сертифікат за спеціалізацією «Гастроентерологія» на базі Запорізької медичної академії.

Виконувані процедури

• Консультативний прийом
  • Огляд
  • Первинна діагностика
  • Підбір схеми лікування

Перевірені відгуки про лікаря

7 Відгуки
Олена 08 Травень 2024
Лікар приділила максимуму уваги, надала багато корисної інформації. Визначила діагноз, призначила дієве лікування. Загалом візит пройшов дуже добре, мені все дуже сподобалося.
Алена 14 Квітень 2024
Я задоволена лікарем. Лікар дуже чуйна, дала гарні поради, все було добре
Ірина 20 Лютий 2024
Я б не пішла до іншого лікаря. Я знаю давно цього лікаря. Лікар дійсно професіонал своєї справи. По обслуговування та по лікування рівних нема цьому лікарю. Це дійсно перевірено уже давно, упродовж довгого часу. Всі препарати, які призначає лікар є актуальними й дуже помічними.Лікар великий молодець, всім її рекомендую.
Олександр 17 Січень 2024
Пока результатов ещё нет, но первое впечатление, очень положительное.
Тетяна 08 Січень 2024
Чудовий спеціаліст